• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Ünlü analistler BTC fiyatının geleceğini yorumladı

Ünlü analistler BTC fiyatının geleceğini yorumladı

Kripto para piyasasında inişli çıkışlı bir dönemden geçilirken en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı merak konusu oldu. BTC fiyatının son dönemde 45 bin dolar seviyesinin üzerine çıkması yatırımcılar kadar analistleri de heyecanlandırdı. 18 Mayıs 2021 tarihinden bu yana görülmeyen seviyelere yükselen BTC fiyatındaki yükselişin devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Kripto para topluluğunun deneyimli analistleri, en büyük kripto para birimi BTC fiyatındaki değişimleri yorumladı. Uzmanlar, BTC fiyatındaki 45 bin dolar direncine dikkat çekiyor.

En büyük kripto para birimi Bitcoin fiyatında 45 bin 300 dolarlı seviyelerin görülmesi yatırımcıları umutlandırdı. Ancak bu sevide artan satış baskısı, BTC fiyatındaki ibrelerin tersine dönmesine yol açtı. 18 Mayıs tarihinden beri en yüksek seviyelerine ulaşan BTC, hem analistler hem de kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip ediliyor. Yüksek volatilite içine giren BTC fiyatı gün içinde sert düşüş ve çıkışlarla yatırımcılarını heyecanlandırıyor.

BTC Fiyatında 45 Bin Dolar Direnci

Bullish borsasi

Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği deneyimli analistler, kısa sürede 2 bin dolar gibi büyük hareketlilik yaşayan BTC fiyatını yorumladı. En büyük kripto para biriminin gidişatını değerlendiren uzmanlar, BTC fiyatındaki 45 bin dolar direncinin çok güçlü çalıştığını belirtti. Uzmanlara göre en büyük kripto para birimi bu seviyenin üzerinde üst üste kapanışlar yaparsa çok yüksek seviyelere tırmanabilir.

Çoklu strateji fonu Banz Capital’in kurucusu ve CEO’su olan John Iadeluca, BTC fiyatındaki 45 bin dolar savaşının hız kazandığını söyledi. BTC fiyatının bu seviyenin üzerine çıkmasının hemen ardından büyük bir satış dalgası geldiğini vurguladı. Deneyimli analist, bu satış dalgasına rağmen BTC’nin hala pes etmediğini hatırlattı. Devamlı 45 bin dolar seviyesini test ederek Bitcoin’in bu bölge için savaştığını dile getirdi.

Analistlerin Yeni Hedefi 50 Bin Dolar!

bitcoin fiyatlari

Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden Fairlead Strategies kurucusu Katie Stockton da kısa süre önce BTC fiyatını yorumlamıştı. Deneyimli analist, 30 bin dolar ile 42 bin dolar seviyesinin arasında gidip gelen varlığın yükselişe geçmesi için 42 bin 465 doların üzerine kapanış yapması gerektiğini söyledi. Deneyimli analistler bu seviyelerin aşılmasından sonra BTC fiyatındaki yeni hedeflerini belirledi.

En büyük kripto para birimi Bitcoin fiyatında 45 bin dolar direncinin kırılmasından sonra 50 bin dolarlı fiyatlar görülebilir. Popüler kripto para analistlerinden John Iadeluca, olası düşüş durumlarında ise önce 43 bin dolar desteğine daha sonra da 42 bin dolara dikkat çekti. Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği deneyimli analistler, BTC fiyatındaki son görünüm hakkında olumlu konuştu. Ancak varlığın ilk olarak güçlü direnç noktası olarak görülen 45 bin dolarlı seviyeleri aşması bekleniyor.