• /TL
    %
  • /TL
    %
  • /TL
    %
  • /TL
    %
  • /TL
    %
  • /TL
    %
  • /TL
    %
  • /TL
    %

Döviz Arşiv

DövizAçılışEn DüşükEn YüksekKapanış
Amerikan Doları Amerikan Doları 32.020431.884532.193632.0429
Euro Euro 34.790634.618235.023934.8584
İngiliz Sterlini İngiliz Sterlini 40.486740.319840.742440.6236
Avustralya Doları Avustralya Doları 21.053720.948521.142121.0941
Kanada Doları Kanada Doları 23.556723.450223.673623.5673
İsviçre Frankı İsviçre Frankı 35.501235.312335.630435.3776
Çin Yuanı Offshore Çin Yuanı Offshore 4.41854.40054.43854.4207
Çin Yuanı Çin Yuanı 4.42744.41444.43444.4298
Rus Rublesi Rus Rublesi 0.346150.344780.348060.34609
İsveç Kronu İsveç Kronu 3.01192.99283.02563.0202
Ö. Çekme Hakkı Ö. Çekme Hakkı 42.527942.375442.690742.4408
Japon Yeni Japon Yeni 0.2120.21050.21460.2122
Kuveyt Dinarı Kuveyt Dinarı 104.0208103.9899104.2883104.2541
Katar Riyali Katar Riyali 8.79538.76258.82838.801
Bitcoin Bitcoin 2218141.762218141.762333266.232332596.35
Norveç Kronu Norveç Kronu 2.98472.96362.99662.9926
Suudi Riyali Suudi Riyali 8.53978.50848.58288.5432
Belarus Rublesi Belarus Rublesi 9.78819.75589.79079.7907
Romanya Leyi Romanya Leyi 6.9826.95547.00386.9833
İran Riyali İran Riyali 0.00070.00070.00080.0008
Pakistan Rupisi Pakistan Rupisi 0.11520.11480.11570.1152
Güney Afrika Randı Güney Afrika Randı 1.71461.70321.72391.7222
Sırp Dinarı Sırp Dinarı 0.29710.29570.29910.2976
Danimarka Kronu Danimarka Kronu 4.65254.63164.67374.6508
BAE Dirhemi BAE Dirhemi 8.71968.68738.76058.7252
Bulgar Levası Bulgar Levası 17.822717.714717.908317.8232