• BITCOIN/TL
  2208210,470
  % -1,29
 • ETHEREUM/TL
  122732
  % 3,74
 • RIPPLE/TL
  16.87
  % -0,96
 • BITCOIN CASH/TL
  15968.35,701
  % -0,51
 • LITECOIN/TL
  2794.19
  % 0,81
 • COSMOS HUB/TL
  271.19
  % -1,00
 • CARDANO/TL
  15.24
  % -0,83
 • TETHER/TL
  32.1
  % -0,11

Clem Chambers, Bitcoin ve Ethereum Tahminlerini Açıkladı!

Clem Chambers, Bitcoin ve Ethereum Tahminlerini Açıkladı!

ADVFN CEO’su Clem Chambers, Bitcoin, Ethereum ve altcoin piyasası hakkında düşüncelerini ifade etti. Ünlü CEO yeni tahminlerini kripto basınına sunarak, DeFi hakkında detaylara da değindi.

Avrupa’nın lider hisse senedi sitesi olarak bilinen ADFN’nin CEO’su Clem Chamber, yakın zamanda verdiği bir röportaj ile kripto para piyasası hakkında öngörülerini sundu. Bitcoin, Ethereum, altcoinler ve Defi hakkında konuşan ünlü CEO, Bitcoin’in mevcut piyasa verilerini ele alarak piyasada görebileceğimiz kısa vadeli hareketler hakkında detayları paylaşmaktan kaçınmadı.

Clem Chambers 4 Senelik BTC Döngüsüne Değindi!

bitcoin fiyatlari

Clem Chambers, Bitcoin’in 2011 sensinden bu yana 4 senelik döngülerde hareket ettiğini açıkladı. Şimdilerde ünlü CEO’ya göre BTC düşüş trendi içinde kısa vade devam edebilir. Clem Chambers açıklama yaparken,“ Her patlamada balon-çöküş şeklinde ilerleyiş ile tamamen aynı model ortaya çıkıyor. Aynı dalgayı görüyoruz. Her seferinde BTC 4 senelik döngü içine giriş yapıyor. İşte yine burada aynı hareket var. Düşüyor ve 20 bin dolar’a doğru hareketlenme sinyali geliyor. Hatta beklide 10 bin dolara düşüş kısa vadede olabilir. Olduğunda BTC’yi tekrar satın almaya başlayacağım.“ dedi.

Clem Chambers’a göre BTC kısa vadede 20 bin dolara kadar düşebilir ancak ardından bir artışın gelebileceğine inanıyor. Ünlü isim bu yüzden dip fiyattan satın alım kararı verdiğini ve 2021 sonunda kar elde edebileceğini belirtti.

Clem Chambers Saygı Duyduğu Karakteri Açıkladı!

Ünlü CEO’ya göre kripto yatırımcıları artık her bir küçük dalgalanmada dahi paniğe kapılıyorlar. Ancak aksine önemli kripto paraların fiyatları düşerken satın alım gerektiğini vurguluyor. Clem Chambers, kripto para birimlerinin bir bütün olarak endüstri için uzun bir gelişimi yarattıklarını düşünüyor. Kripto para piyasasının uzun bir yolu katedebileceğine inanıyor.

Clem Chambers diğer yandan Bitcoin’e Ethereum’dan daha fazla inandığını açıkladı. Ünlü CEO, Vilatik Buterin’in kripto para dünyasına yön verebilecek projeleri yapmak adına çok fazla dağınık çalıştığını ve birçok güncellemeyi konu alması sebebi ile Ethereum’a negatif etki yaptığını iddia etti. Ethereum’dan daha fazla Bitcoin’e inandığını açıklayan CEO, DeFi’nin ise döngüsel bir proje olduğunu ve seneler sonra dibe vurabileceğini ifade etti.

Ünlü CEO diğer yandan kripto para endüstrisinde kime daha fazla saygı duyduğunu da açıkladı. Ona göre, sadece teknolojiyi icat etmek ile kalmayarak, aynı zamanda bu kadar sene ardından hala anonim kalmayı başaran Satoshi’nin saygı duyulacak bir karakter olduğunu düşünüyor.

Clem Chambers Bitcoin Fiyat Tahmini Verdi!

btc nedir

Clem Chambers açıklamalarına devam ederken,“İlk tercihime her zaman bağlı kalacağım. Bay Nakamoto. Bitcoin’de 32 milyar doları var. Ayrıca onu icat etti. Kimse onun kim olduğunu hala bilmiyor. Aslında demek istediğim, o gerçekten sistemin son noktası.“ dedi.

Clem Chambers’e göre Bitcoin üç veya beş yıl ardından 120.000 dolar seviyesine çıkış yapabilir. Bu sene ise 20 bin dolar ile 13 bin dolar bandı arasına düşüşü öngörüyor.