• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Bitcoin Etkinliğinde Dev İsimler Buluşacak! Jack Dorsey’den Davet!

Bitcoin Etkinliğinde Dev İsimler Buluşacak! Jack Dorsey’den Davet!

Kripto para piyasasında paylaşımları ardından fiyat dalgalanmalarına sebep olan Tesla’nın CEO’su Elon Musk ile Twitter CEO’su Jack Dorsey gelecek ay içinde BTC etkinliğinde bir araya gelecekler. Bu etkinlikte BTC hakkında bir tartışma gerçekleştirecekler.

Bitcoin ve Dogecoin ile ilgili açıklamalarıyla sürekli gündeme gelen Elon Musk, manipülatif ifadeler kullanmasına dair eleştiri oklarının hedefi oluyor. Özellikle 2021’de gerçekleştirdiği BTC yatırımları ile adından ilk kez kripto para piyasasında söz ettirmeye başlayan Musk, geride kalan aylarda ani açıklama ile BTC ödemelerini Tesla için askıya aldığını belirtmişti. Daha sonra ise BTC madenciliğinin çevre dostu olmadığını ifade etmişti.

Etkinlikte Jack Doresey Konuşma Yapacak!

bitcoin fiyatlari

Yeni Bitcoin etkinliğinde Jack Dorsey’in konuşmacı olarak etkinliğe katılacağı açıklandı. Bitcoin’in gelişmesi ve yoluna daha iyi bir şekilde devam edebilmesi için nelerin yapılması gerektiğini ifade eden, faydalı bir etkinlik yapılacağı belirtildi. “T B World“ hakkında Jack Dorsey tarafından yapılan paylaşım ise Elon Musk’ın gözünden kaçmadı.

Jack Dorsey’den Musk’a Davet!

Musk, Twitterda etkinlik isminde yer alan “B“ harfi için “Bicurious?“ ifadesi ile benzetme yaptı. Bu ifade, temel cinsel yönelim dışında kalan ilişkilere karşı olmayan kişi anlamına geliyor. Bunun üzerine Jack Dorsey, esprili benzetmeye ciddi yanıt vererek, Elon Musk’ı etkinliğe katılmaya davet etti. Musk’a etkinliğe birlikte katılım sağlayarak akıllarındaki her şeye yanıt bulabileceklerini söyledi. Musk ise komik paylaşımları yapmaya devam ederken bu daveti kabul etti.

21 Temmuz’da gerçekleşecek olan Bitcoin etkinliğinde, istikrarlı bir BTC yatırımcısı olarak bilinen Jak Doresey’in ve eleştiren isim Musk’ın ne gibi konu başlıkları üzeriden bir konuşma yapacakları şimdiden merak ediliyor. Bitcoin için faydalı olması beklenen yeni bir etkinlikten söz edilirken, kripto paranın fiyatı ise değer kazanımı içinde yer aldı.

Etkinlikten Söz Edilirken, BTC Artışta!

bitcoin fiyatlari

28 Haziranda saatler 07:57’yi gösterirken BTC 24.369 dolar seviyesinden işlem gördü ve %3.63 oranında değer kazanımını tabloya aldı. CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin 24 saatlik sürede ise en yüksek 34.683 dolardan, en düşük 32.417 dolardan işlem gördü. Bitcoin için son 7 günlük süreyi baz alan grafikte kayda geçen en düşük fiyat 28.893 dolarken, en yüksek fiyat değeri 35.487 dolar oldu. Analistler 21 Temmuzdaki etkinlikte BTC için yararlı önerilen yapılması halinde fiyat değerinde artış olabileceğini tahmin ediyorlar. Bitcoin lider kripto para birimi olarak hala yoluna devam ediyor.