• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Aayush Jindal: Bitcoin ve ETH Boğaları Güç Kazanabilir!

Aayush Jindal: Bitcoin ve ETH Boğaları Güç Kazanabilir!

Ünlü analist ve yazar Aayush Jindal bugün Bitcoin ve ETH boğalarının güç kazandıklarını açıkladı. Bitcoin fiyat yükselişinde 32.500 dolara sıçrayış görüldüğünü ve ETH’nin ise 2.000 doları aştığını belirtti.

Aayush Jindal, XRP Coin’in sabah saatlerinde 0.55 dolarlık direnç üzerine çıkış sağladığını, MATIC, TEL ve AXS Coin birimlerinin ise %23’den fazla artış gösterdiklerini belirtti. Bugün piyasada değer kazanımı yönüne düzeltmeler gündeme geldi. Analist, Bitcoin fiyatının 30 bin dolar üzerinde güçlü bir destek hattını oluşturduğunu açıkladı.

Aayush Jindal’dan XRP, BTC, ETH Analizi

ethereum

Aayush Jindal bu gün gündeme sunduğu bilgilerde BTC’nin istikrarlı artış başlattığını savundu. Analiste göre, 32 bin dolarlık direnç kırıldığı için gün içinde de yeni artışlar kayda geçebilir. Bu sabah saatler 07:30 iken kazançları düzeltmek için ilk hamlenin BTC’den geldiğini belirtti. Benzer şekilde büyük ve işlem hacmi geniş altcoinlerde de olumlu işaretlerin başladığını açıklayan analist, ETH yükselerek 2 bin dolar direnci üzerine sıçradığını, XRP’nin ise %5 artış ile sabah saatlerinde 0.550 direnç alanını kırdığını belirtti.

Analist 22 Temmuzda erken saatlerde Bitcoin’in 30 bin dolar üstünde taban oluşturup ardından yükseliş ivmesini kazandığını ifade ediyor. 32.500 dolarlık fiyat üzerine çıkışın bu hamle ardından geldiğini açıklıyor. Uzman analist, fiyatın şuanda kazançları düzeltmek için mücadele verdiğini, 32 bin dolar altına indiğini ancak kilit desteğinde 31.500 dolarda şekillendiğini söyledi. İlk kilit destek olarak gördüğü 31.500 dolarlık alana üstünde kalma ihtimalinin yüksek olduğunu açıklayan analist, düşüş halinde en kötü ihtimal ile 31.200 doların test edilebileceğini tahmin ediyor.

Analiste göre yukarı yöndeki direnç 32.500 dolar seviyense oldukça yakın konumda. 32.500 dolar üzerinde günlük bir kapanışın oluşması halinde daha büyük bir artışın gelebileceğini açıklıyor.

Aayush Jindal’ın Cardano Hakkında Görüşleri

Uzman analiste göre bugün Cardano Coin %6 artış ardından direnç seviyesini kırmayı başardı ve 1.15 dolar üzerine çıktı. Ancak ADA Coin hala 1.20 dolar seviyesine en yakın yerde büyük bir direnç ile uğraşmak zorunda kalabilir. Aayush Jindal, ADA Coin’in direnç üzerinde kapanış yapması halinde kısa vadede yükselişin devam edebileceğini tahmin ediyor. ADA Coin için aşağı yöndeki ilk desteğin ise 1.12 dolar seviyesi olduğunu belirtti.

Aayush Jindal’ın LTC ve DOGE Fiyat Tahmini

bitcoin fiyatlari

Aayush Jindal’a göre Litecoinde bugün direnç üzerine yerleştikten sonra pozitif işaretleri vermeye başladı. Analiste göre LTC ilerleyen seanslarda 120 dolar üzerine hareket edebilir. Litecoin için bir sonraki büyük direnç noktasının 125 dolar civarı olduğunu açıklayan analist, bu direncin kırılması halinde tabloya 132 dolarlık fiyatın gelebileceğini tahmin ediyor.

Uzman analist Dogecoin’in 0.195 dolarlık drencin üzerine sabah çıktığını işaret ederek, pozitif bölgeye giriş için hareketin başlayabileceğini belirtti. Analiste göre DOGE, 0.250 dolara yükselebilir.