• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Shiba Inu Atağa Geçti! Shiba’dan Sürpriz Kraken Hamlesi

Shiba Inu Atağa Geçti! Shiba’dan Sürpriz Kraken Hamlesi

İki rakip arasında güç gösterisi devam ediyor. Dogecoin’in en büyük rakiplerinden biri olarak görülen Shiba Inu Krakan üzerinde de listelenmeye başladı. Coinmarketcup üzerinde ciddi bir yarış halinde olan her iki rakip koin arasında Shiba Inu zaman zaman öne geçen hamleleri ile yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Özellikle ekim ayından itibaren kripto piyasalarda esen rüzgarlar yeni stratejileri de gözler önüne sermeye devam ediyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri haline gelen Kraken, geçtiğimiz gün Shiba Inu için işlem platformlarına dahil edileceğini duyurmasının ardından yükseliş eğilimi de tüm hızıyla devam ediyor.

En Büyük Rakibini Musk Destekliyor

shiba coin fiyatlari

Shiba Inu ve Dogecoin arasında yaşanan rekabet, kripto piyasaları zaman zaman etkilemeyi başaran ünlü milyarder Elon Musk tarafından da destekleniyor. Özellikle Dogecoin karşısında ciddi bir hareketlenme yaşayan Shıba Inu, Musk’ın da desteklediği Dogecoin’i geride bırakmayı hedefliyor. Son bir aylık süreç içinde yüzde 800 seviyesinin üzerinden prim yapmayı başaran coin ciddi bir yükseliş trendi yakalamış durumda.

Shiba Inu Kar Ettirmeye Devam Ediyor

Dogecoin karşısında değer kazanarak zaman zaman en büyük rakibini geride bırakmayı başaran Shiba Inu, her ne kadar tanınan isimler tarafından desteklendiği bilinmese de ciddi bir oranda yatırımcılarına kar ettirmeyi başardı. ShibaARMY adıyla sosyal medya üzerinden aktif olarak söz konusu coini destekleyen kişiler ise yükselişin korunmasında ciddi bir etki yaratıyor gibi görünüyor.

Kraken Listelerinde Yerini Aldı

shiba con alinir mi

Küresel kripto para borsaları arasında en önemlilerinden biri olarak kabul gören Kraken tarafından Shiba Inu’nun listelenmeye başlayacağının duyurulması büyük etki yarattı. Öte yandan geçtiğimiz aylarda bir diğer kripto platformu Binance ise Shıba Inu’yu listesine alarak yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Şaka amaçlı olarak ortaya çıktığı ifade edilen Shıba Inu oldukça kısa bir sürede değer kazanarak yatırımcılarını şaşırtsa da bazı çevreler Dogecoin’in katili olmakla suçluyorlar. Shıba Inu ise şuan için 0,000063 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor. Shıba Inu için analistler gelecek tahminlerini ise çelişkili olarak nitelendirilmektedir.