• BITCOIN/TL
  2250646,255
  % 2,00
 • ETHEREUM/TL
  113173
  % 1,16
 • RIPPLE/TL
  19.6
  % 0,59
 • BITCOIN CASH/TL
  19587.11,101
  % -0,93
 • LITECOIN/TL
  3087.4
  % 0,24
 • COSMOS HUB/TL
  344.57
  % 0,24
 • CARDANO/TL
  18.77
  % 1,99
 • TETHER/TL
  32.29
  % 0,10

Smg Coin (Smaugs NFT) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları

smg coin nedir

Smg Coin, dijitalde var olan varlıklarınız satabileceğiniz bir Binance Smart Chain’e bağlı olup çalışan ama merkeze bağlı olmadan çalışan bir NFT marketidir. Smaugs NFT kullanıcıları dijital varlıklarını bu platform üzerinden satarak işlemlerin ardından smaugs coin kazanabilirler. Smg coinin kullandığı yapay zekâ sistemleri ile diğer coin türlerinin kullandığı sistemler kıyaslandığı zaman, Smg coin daha hızlı ve etkili bir şekilde çalışmaktadır. Smg Coin, bağlı bulunduğu Binance Smart blok zinciriyle işlem ücretleri oldukça düşük olarak pek çok kişinin tercihi olur. Smg Coin, şu anda yalnızca Pancakeswap borsasında yer almaktadır fakat yakın bir zamanda merkezi borsada yer alacağı uzmanlar tarafından konuşulmaktadır.

Smg Coin’in yorum ve analizlerini takip ederek yatırım yapabilir, kazanç elde edebilirsiniz. Ay başlarında genel olarak ufak artışlar gösteren Smg Coin, sonraki günlerde yüksek oranda düşüş yaşamıştır. Fakat daha sonrasında ise ufak yükselişler göstererek yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiştir.

Smg Coin’in Tarihçesi

smg coin gelecegi

Smg coin, 2021 senesinde piyasaya sürülmüş olan ve yatırımcıların dikkatini çeken bir coindir. Ayın başlarında artış gösterip sonrasında büyük düşüşler yaşasa da ayın 10’undan sonra küçük artışlar göstererek pek çok yatırımcının ve uzmanın dikkatini çekmeyi başarmıştır. Smaugs Coin’in yorum ve analizlerini takip ederek yatırım yapabilir, büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Smg Coin Ne Zaman Üretilmeye Başladı?

Smg coin çıkış tarihi, tam olarak net bir şekilde bilinemese de 2021 yılı olarak bilinmektedir. Çıktığı günden bu yana pek çok kullanıcının ilgi odağı olan Smg Coin, Certik onayına sahip bir projedir. Bu da güvenilir bir Token olduğunu gösterebilmektedir. Dijital varlıklarınızı, Smaug NFT platformu kullanarak NFT Tokenlerine dönüştürebilir ve pek çok hediye kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu tarz avantajlarından dolayı da güvenilir bir Token denilebilir. Fakat her daim risk taşımaktadır.

Smg Coin Nereden Alınır?

Smg coin almak şu borsalar üzerinden gerçekleştirilmektedir:

 • Pancake Swap
 • BiKi şeklinde bilinir.

Smg, bu borsalardan herhangi biri üzerinden BNB ya da USDT ile alınabilir. Birime yatırım yapacak yatırımcılar için kolay kullanımlı ara yüze sahip Pancake Swap borsası önerilebilir. Borsaya ilk olarak Trust Waller ya da MetaMask cüzdanınızı bağlamanız gerekmektedir. Cüzdanınıza Binance’den gönderilen BNB’leri Pancake Swap’e aktarmalısınız. Daha sonra BNB’yi Smg birimine çevirerek Smg Coin alabilirsiniz.

Ayrıca Sfp Coin (SafePal Coin) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları adlı yazımıza göz atın!

Smg Coin Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

smg coin nedir

Smg Coin’in altyapısı, Binance altyapısını kullanmaktadır.

Smg Coin’in Avantajları Nelerdir?

Smg Coin’in avantajları şu şekilde verilmiştir:

 • SMG Coin, diğer NFT pazarlarından farklı olacak şekilde yapay zekâ desteğine sahip bir sistem ile hizmet vermektedir. Bu sayede de tüm projelerin kolay bir şekilde ortaya çıkarılmasına olanak sağlar. Platformun kullanıcıları ise ürettikleri ürünleri kullandıkları link üzerinden alabilirler.
 • SMG Coin’in diğer bir avantajı ise diğer projelerin Tokenlerini partnerliklerle sistemine dahil etmesi olur. Diğer pazaryerlerinin tersine, Binance Smart Chain Network altyapısına sahip olduğundan daha uygun fiyatlı, daha hızlı ve kolay bir şekilde NFT Token üretme olanağı saplamaktadır.

Smg Coin’in Dezavantajları Nelerdir?

Smg Coin’in dezavantajları ise şu şekilde verilmiştir:

 • Smg coin için her ne kadar bir artış söz konusu olsa da yatırım yorumcuları tarafından bu coine yatırım yapılmadan önce çok dikkat edilmesi gerektiği savunulur. Çünkü coinde ani düşüşler meydana gelmektedir. Ani iniş çıkışlara sahip olan Smg Coin’e yatırım yapılması sonucu, ani bir düşüş anında yatırımcı kayıp yaşayabilir. Bunun için de yatırım yapmadan önce analiz grafiklerin sürekli bir şekilde incelenerek çıkarım yapılması gerekmektedir. Bu sayede de kısa süre içerisinde Smg Coin üzerinden kazanç elde edebilirsiniz.