• BITCOIN/TL
  2160904,573
  % -0,67
 • ETHEREUM/TL
  115809
  % -0,45
 • RIPPLE/TL
  16.37
  % 0,84
 • BITCOIN CASH/TL
  13603.54,617
  % -3,55
 • LITECOIN/TL
  2533.59
  % -2,38
 • COSMOS HUB/TL
  232.33
  % -0,90
 • CARDANO/TL
  13.29
  % -2,02
 • TETHER/TL
  32.84
  % 0,37

Nbs Coin (New BitShares) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları

Nbs Coin (New BitShares) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları

Nbs, DAO’nun yönetiminde yer alması ile uygulanan açık kaynak çözümü olmaktadır. Blok zincirini, güvence altına alabilmek için tasarlanmış olan bir algoritmadır. Ayrıca Nbs Coin’de kullanılan grafen teknolojisi, coin piyasasında bulunan en gelişmiş blok zincir teknolojileri arasında yer almaktadır.

Nbs Coin’in Tarihçesi

nbs coin gelecegi

Nbs, 2014’ün Temmuz ayıdır. Charles Hoskinson ile beraber Steem ve EOS kurucusu Daniel Larimer tarafından oluşturulmuştur. Nbs Coin, 10 Eylül 2020 tarihinde ise piyasaya sürülmüştür.

Nbs Coin Ne Zaman Üretilmeye Başladı?

Piyasada bulunan ve en gelişmiş blokchain teknolojine sahip Nbs çıkış tarihi, 2020 senesinin son aylarıdır. Nbs Coin’in çıkma amacı ise kazan – kazan durumunu yakalamak ve DeFi yaratmaktır. Nbs, DEX’te coin likit madenciliğinin yanında aynı zamanda sürekli bir şekilde marj sözleşmesi pazarını tanıtarak akıllı paraların uygulanabilir olmasını amaçlar. 2022 yılı açısından Price Prediction ekibi tarafından incelenip değerlendirildiği zaman ekibin tahminlerine göre Nbs Coin’in değeri, en az 0,016 dolar olarak belirlenirken en fazla değer olarak ise 0,019 dolar şeklinde belirlenmiştir. Ortalama bir fiyat olarak ise 0,017 dolar şeklinde ifade edilmiştir.

Nbs Coin Nereden Alınır?

Nbs Coin, kripto borsada listelenmektedir. Fakat diğer kripto para birimlerine göre Fiat para aracılığıyla direkt olarak alınamaz. Nbs almak, öncelikle bitcoin satın alıp daha sonra bu bitcoin ile ticaret yapmayı teklif eden borsaya transfer şeklinde gerçekleşmektedir. Btc adres yazan kısımda Btc cüzdanınızın genel adresi bulunacaktır. Bu adres benzersiz bir genel adrestir. Bu genel adresi size para gönderecek kişiye ulaştırarak Btc satın alabilirsiniz. Daha önceden satın alınmış olan Btc CoinBase bu cüzdana aktarıldığından “Adresi Kopyala” seçeneğine tıklayın. Ardından Coinbase’i açarak portföy kısmına geçiş yapın. BTC yazısına tıklayarak sağ kısımda yer alan “Gönder” seçeneğine basın. Bu adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde uyguladıktan sonra sağ kısımdaki arama çubuğuna gelin. Ardından bu arama çubuğuna BTC yazarak BTC’nin seçili olduğuna emin olun. Üzerine tıklayarak “Nbs” yazın.

Tüm bu adımlardan sonra “Nbs satın al” yazılı olan butonu göreceksiniz. Bu kısımdaki kutunun içerisinde “piyasa” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bunun sebebi ise bu kavramın en basit satın alma emri olmasıdır. Bu işlemlerden sonra ise satın almak istediğiniz tutarı yazabilirsiniz. Sayfada karşınıza çıkan onaylama kutucuklarını da işaretleyip onayladıktan sonra “Nbs satın al” butonuna tıklayarak Nbs satın almış olursunuz.

Ayrıca Jasmy Coin(JASMY) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları adlı yazımıza göz atın!

Nbs Coin Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

filup coin gelecegi

Nbs Coin, merkezi olmayan bir kripto para birim borsası olarak bilinmektedir. Nbs’nin altyapısı, DPOS halka açık blok zinciri alt yapısı olan BitShares’in bit çatalıdır.

Nbs Coin’in Avantajları Nelerdir?

Nbs’nin avantajları şu şekilde verilmiştir:

 • Nbs Coin, yorumcular tarafından genel olarak yükselişte olacak şekilde yorumlanmaktadır.
 • 2022 yılı için yapılan inceleme ve değerlendirmelerde Price Prediction ekibi tarafından minimum fiyatının 0,016 dolar olacağı ve maksimum fiyatının da 0,019 olacağı şeklinde yorumlanmıştır. Aynı zamanda Nbs coin’in 2022 yılı için ortalama değeri ise 0,017 dolar şeklinde yorumlanmaktadır.
 • Trading Beasts ekibi tarafından yapılan yorumlara göre ise 2023 yılında Nbs coin için minimum fiyatı 0,024 dolar ve maksimum fiyatı ise 0,028 dolar şeklinde yorumlanmıştır. Nbs için ortalama fiyat ise 0,024 dolar şeklinde beklenmektedir.

Nbs Coin’in Dezavantajları Nelerdir?

Nbs’nin dezavantajları, genel olarak yorumlayan ekipler tarafından değerlendiği zaman özellikle 2022 ve 2023 yılları göz önünde bulundurulduğunda herhangi bir dezavantajdan bahsedilmesi söz konusu değildir.