• BITCOIN/TL
  2150059,521
  % 1,15
 • ETHEREUM/TL
  99680
  % 4,66
 • RIPPLE/TL
  16.83
  % 1,03
 • BITCOIN CASH/TL
  15480.61,204
  % 7,47
 • LITECOIN/TL
  2704.47
  % 1,95
 • COSMOS HUB/TL
  278.82
  % 1,99
 • CARDANO/TL
  15.51
  % 3,36
 • TETHER/TL
  32.21
  % -0,25

Jasmy Coin(JASMY) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları

Jasmy Coin(JASMY) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları

Jasmy Coin kripto para piyasasında oldukça önemli bir yer edinmiştir. Yeni olan dijital para kısa sürede yükselişini gösterir. Yatırım ve ticaret yapmak isteyenler için dijital alışverişin daha kolay olmasına destek olur. Yapılan çalışmalara devam edilip koin paralarla ilgili yeni gelişmeler de ortaya çıkmaya devam eder.

Jasmy Coin Tarihçesi

Jasmy Coin 2021 yılından bu yana kullanılmaya başlanmıştır. Çok fazla geçmişi olmasa da kısa sürede büyük gelişmeler gösterir. Bundan sonraki süreçte de modern dünyaya ayak uydurarak yeni projelere ortak olmaya devam eder. Koinlerle işlem yapabilmeyi kolaylaştıran yapısıyla yeniliklerini ortaya koyar.   Ticareti dijital ortama taşıyan koinlerle işlem yapabilmek de son derece kolaydır.

Jasmy Coin Ne Zaman Üretilmeye Başlandı?

jasmy coin gelecegi

Jasmy Coin çıkış tarihi 2021 senesi olup kısa sürede büyük ilgi görmüştür. Koin yatırımcılar için yükselişe geçen kripto paraların başında yer alır. Böylece yatırımcılar kısa sürede daha fazla kazanma imkanı elde eder. Üretilmeye başladığı süreçten bu yana çeşitli çalışmalar soncunda geliştirilmiştir. İleriki dönemlerde de yükselişe geçeceği ile ilgili yorumlar yapılmaktadır.

Jasmy Coin Nereden Alınır ?

Binance borsası kripto paraların alınıp satıldığı borsadır. Kullanıcılar Jasmy Coin  almak için öncelikle borsaya üye olmalıdır. Üyelik işlemlerinin tamamlanabilmesi için kullanıcıların bilgilerini sisteme girmesi gerekir. Sisteme yazılan bilgiler başkaları tarafından erişime açık değildir. Binance sistemi üzerinden yapılan alışverişlerde TL döviz kuru üzerinden de işlem yapılabilir. Bunun için para dönüştürme işlemi yapılmalıdır. Kullanıcılar gerekli işlemleri yaparak istedikleri zaman koin alıp satabilir.

 Jasmy Coin Hangi Alt Yapıyı Kullanıyor ?

Blok zincir birçok sistemde kullanılan alt yapıdır. Jasmy Coin  altyapısı olarak da kullanılır. Uzun zamandır kullanılan sistemde her geçen gün farklı özellikler eklenir. Böylece dijital ortamda ticaretin ve yatırımın daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasına destek olur. Alt yapıda düzeltmeler yapılarak olası tüm sorunlara karşı kısa sürede çözümler bulunur ve güvenilir bir alt yapı sistemi ortaya çıkar.

Jasmy Coin’in Avantajları Nelerdir ?

jasmy coin nedir

Dijital ortamda kripto paralarla yapılan işlemler daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Kağıt para kullanımının gittikçe azaldığı yeni dönemde kullanıcıların dijital paralara olan ilgisi çok daha fazla artmıştır. Koin türlerinden biri olan Jasmy Coin ‘in avantajları şunlardır:

 • Maliyeti çok daha azdır. Daha az maliyetli olduğu için ekonominin de canlanmasına destek olur. Özellikle para basımlarında harcanan paraların maliyetini azaltmak için dijital paraya geçiş sağlanır. Bundan sonraki süreçte de dijital paralar daha fazla kullanılmaya başlanır.
 • Kısa sürede tüm işlemleri tamamlamak kolay hale gelir. Kullanıcılar zaman kaybetmeden her türlü yatırım ve ticaret işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir.
 • Çevre için duyarlı olan sistem kripto para dünyasının ön plana çıkmasına katkı sağlar. Çevreye zarar vermeden ekonominin ilerlemesine destek olan blok zincir sistemi çevreci olmasıyla ayrıcalıklar sunar.
 • Banka, vb. gibi kurumlar aracı olmadığı için işlemler için daha az komisyon ödenir. Her işlemde komisyonun maliyetini de azaltmış olur.
 • Kısa sürede daha fazla yatırım yapmak isteyenlere imkan sunar. Hızlı kazanç için ortam yaratır.

Ayrıca  Grt Coin(The Graph) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları adlı yazımıza göz atın!

Jasmy Coin’in Dezavantajları Nelerdir ?

Dijital paralarla yatırım sonucunda çok daha fazla kazanılabilir. Fakat kazancın fazla olmasının yanında riskler de ortaya çıkar. Jasmy Coin’in dezavantajları şunlardır:

 • İşlemler gerçekleşirken riskler de olduğu için para kayıpları yaşanabilir.
 • Yasal süreçlerde onaylanmadığı için henüz geçerliliği yoktur.
 • İşlemler sırasında cüzdanlarda güvenlik açıkları ortaya çıkabilir. Kullanıcılar dikkatli şekilde işlem yapmalıdır.