• BITCOIN/TL
  2095826,228
  % -3,84
 • ETHEREUM/TL
  100078
  % -5,11
 • RIPPLE/TL
  16.11
  % -8,13
 • BITCOIN CASH/TL
  16318.52,385
  % -6,97
 • LITECOIN/TL
  2592.21
  % -6,23
 • COSMOS HUB/TL
  275.09
  % -7,07
 • CARDANO/TL
  15.42
  % -5,86
 • TETHER/TL
  32.38
  % 0,01

Yeni Kararlar Kripto Paralarda Kayıp Yaşattı!

piyasadaki son durumlar

Kripto dünyasında sürekli olarak yenilenmelere gidiliyor, bu yenilenmeler bazen yükselişe neden olurken bazen de büyük zararlara neden olabiliyor. Bu yüzden kripto dünyasında takipte kalmak oldukça önemlidir. Kripto da başarılı kazançlar elde edebilmek için en önemli olan sürekli olarak takip etmektir. Sürekli takip sonrasında kriptoya kolayca alışılır ve kazançlar edinmeye başlanır.

 Kripto Paralarda Düşüş Sebepleri Ne Oldu?

analist tavsiyesi coinler

 Fed başkanı kasım ayında stablecoin’ler hakkında bir rapor yayınladı. Bu raporda yayınlamalara göre kriptoların düzenlenmesine davette bulundu. SHIB, Bitcoin, Doge ve cardano kriptolar da düşüş yaşanırken, CHR ve AMP birimlerinde ise %20’ye varan yükselişler görüldü. Bu kararlar piyasayı olumsuz etkileyerek kriptolarda düşüşlere sebep oldu.

Rekt Capital’e Göre Ethereum Bu Hafta ki Rekorunda Kalmalıydı

 Analistlere göre yapılan araştırmalar da momentumunu devam ettirebilmek için belirlenen ATH seviyesi 4.460 dolar da ya da daha üstünde haftayı kapatmalıydı. ETH yeni haftalarda tekrar fiyat değişikliğine giderek ATH seviyesine destek sağlayabilir. Bitcoin, ethereum geri çekilmeleri yaşandığı için altcoinlere etkisi oldu. Bu sebeple kripto piyasasında çoğu coin kırmızı göstererek düşüşe geçti. Ancak bu coinlerin içerisinde hep yoktu ve bazı coinler ise yükselişe geçmişti. Yüksek coin değerleri düştükçe alt coinler değer kazanıyor. Bu düşüşler küçük bazlı yatırımcıları sevindiriyor. Bu yüzden sürekli takip edilmesi gereken kripto borsası. Boş bir an da her şeyi kaybettirebilir. Bu yüzden oldukça dikkatli olunması gerekir.

Bıtcoın, SHIB, DOGE ve Cardano’yu Solladı

bitcoin guncel durumu

 Bıtcoın dönemlerinin en iyi seviyesine yükselerek diğer değerli coinleri bile geride bırakarak yeşile geçti. Bıtcoın arttığın altcoinler  direkt olarak kırmızıya geçebilir. Bu sebeple bıtcoın artışları olduğunda altcoinlerin düşüş göstermesi tahmin edilebilir bir durumdur. Hafta başında başlayan kriptoların yükselişleri 4 Kasım ile kırmızıya dönerek düşüş göstermeye başladı. Bu yükseliş ve inişlere ek olarak ABD Hazine Bakanlığı kasım ayı için bir yönerge yayınlayarak kriptoların durumları halkında ön ayak oldu. Özellikle yönerge de kripto paraların acilen düzenlenmesi istendi. Gerekli birimler bunun için adım atarsa, kripto paraların düzenlenmesi kullanıcılar içinde oldukça pozitif bir şey olacaktır.