• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Uzmanlar Polkadot Coin’i Yakın Takibe Aldılar! Bu Seviyeler Önemli!

Uzmanlar Polkadot Coin’i Yakın Takibe Aldılar! Bu Seviyeler Önemli!

Polkadot yatırımcılarının belirli seviyelere şu dönem içinde dikkat etmeleri gerektiği uzmanlarca açıkladı. Uzmanlar kritik seviyeleri kavrayanların kazanç elde edebileceklerini açıkladılar.

Uzmanlar teknik analizleri ardından belirli görüşlerini gündeme sundular. Bitcoin’in 30 bin dolar seviyelerine kadar iniş yaptığı dönemde bazı altcoinlerde ise yükselişin olduğuna değindiler. Hatta bir kısım altcoin’in %40 değer artışı içine girdiklerini açıkladılar. Uzmanlar BTC 30 bin dolarda iken DOT Coin’in %40 artıştaki altcoinlerden de iyi bir performansı sergilediğinin altını çizdiler.

Polkadot Fiyat İlerleyişi

bitcoin in son fiyati

Uzmanlar iki haftalık süre içinde Polkadot’un 10.3 dolarlık alandan 19 dolarlık alana kadar ilerleyiş yaptığını açıkladılar. Ortalama %100 oranında değerlenen DOT Coin’in hala artış kanalına tam anlamı ile çıkabilmiş olmadığının altını çiziyorlar. Polkadot’un ortalama 19 dolardan işlem gördüğü sürede ise %10’luk artış sürprizini yaparak yatırımcılarını bir kez daha sevindirdiğini ifade ettiler.

Polkadot Coin Fiyatı Yükseldi!

Polkadot bugün saat 13:50 olduğunda ise %6.50 oranında değer kazanımı ile 18.44 dolardan işlem gördü. 19 dolarlık alan altında olsa da %6.50 oranındaki değerlenmeyi korumayı başardı. Dalgalanmalarını ise yeşil alanda gerçekleştiriyor. Uzmanlar Polkadot’un 19 Mayıs’tan bu güne kadar aslında genel bir düşüş trendi içinde olduğunu ve son günlerde bundan sıyrılmak için hamlelerini yapabildiğini belirttiler. 13 dolar ile 10 dolarlık dip seviyeleri ise Mayıs’ta gördüğünü işaret ettiler. Şimdiler ise 18 doları aşan fiyatlar tabloda yer alıyor.

Uzmanlara göre Polkadot için hali hazırda iki farklı destek seviyesi bulunuyor. Bunlardan ilki 17 dolarlık fiyat alanı ve ikincisi ise alt seviyedeki 13.8 dolarlık fiyat noktası. Fiyatın 13.8 desteğini kaybetmesi ise son olarak Ocak ayında kayda giren 7.2 dolarlık seviyeye kadar fiyat sürüklenmesine neden olabilir. Ancak uzmanlar şuan için değer kazanım yönünü daha kuvvetli bulduklarının altını çizdiler. İlk direncin kırışması ardından bu riskin kısa vadede ortada kalkabileceğini düşünüyorlar.

BTC ve Polkadot Hareket İlişkisi

bitcoin fiyatlari

Polkadot için alçalan kanalın üst direncinin belirli oranda kırılmış olması bir fırsat olarak görülüyor. Analistlere göre, eğer mevcut fiyatta tutunma sağlanırsa dalgalanmalar 17 dolar ile 19 dolar seviyeleri arasından şekillenebilir. Bu kapsamda sert düşüler gündeme gelmezken bir sonraki adımda yükselişe hız katma olasılığı güçlenebilir.

Analistler, Bitcoin’in 40.500 dolarlık alana ulaşmasının Polkadot Coin için son derece önemli olduğunu ifade ettiler. Çünkü uzmanlara göre BTC ilerleyen haftalarda 40.500 doları tekrara test edebilirse, Polkadot Coin’de 19.25 dolarlık alanı test edebilir.

Bu hafta kripto para uzmanlarının DOT Coin için verdikleri ve takip edilmesini istedikleri seviyeler açık şekilde gündeme yansıdı. 2021 yılında yatırıma değer kripto paralar arasına DOT, ADA ve BNB’yi sokan analistler, bu üç altcoin’in yakından takip edilmesi gerektiğini düşünüyorlar. İlerleyen süreç ise tahminlerin ne kadar doğru yönde olduğunu gösterecek.