• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Uzman Analistler XRP Coin İlerleyişini Ele Aldılar?

xrp nedir

Uzman analistler XRP Coin’in gündemine ilişkin ilerleyişi ele alarak, yatırımcılar için risklerin devam ettiğini belirttiler. XRP Coin’in 6 Temmuzda değer kaybı yönünde bir trend içinde olduğunu açıklayan analistler çok merak edilen dava sürecinde ise hala belirsizliklerin devam ettiğini açıklıyorlar.

Ripple Ekibi Dava Sürecinde Neler Yaşayabilir?

Uzmanlar başından beri Ripple ekibinin kendilerine yöneltilen XRP Coin arzını belirli anlarda kötü yönde kullanma suçlamasını kabul etmediklerini açıkladılar. Bu kararlı duruşun davanın Ripple lehine ilerlemesine katkı sunduğunu belirten analistler, SEC’in daha önceki davalarında aldığı sonuçların ise bir gerçeğe işaret ettiğini açıklıyorlar. SEC daha önce dava sürecine dahil olduğu taraflar ile daha çok anlaşma yoluna giden bir kuruluş olarak görülüyor. Ancak anlaşmalar ise belirli yaptırımları beraberinde getiriyor.

Uzmanlar SEC ve Ripple’ın anlaşmaya varması halinde XRP Coin’in kripto para piyasasında yoluna devam etmesine rağmen belirli bir tazminat ödemesinin gündeme gelebileceğini açıklıyorlar. Bu durumda emanet cüzdanlardan ödenen tazminat ise hem Ripple imajı hem de fiyat açısından düşüşlere yol açabilir. Ancak Ripple’ın davada başarılı bir sonucu alması ardından ise XRP Coin’e olan taleplerin güven unsuruna bağlı artabileceği ve yeni rekorların 2022’de gelebileceği açıklanıyor. Kısacası bu dava süreci analistlerin tahminlerinin yönünü de belirliyor.

XRP Coin Fiyatının Son Durumu Yorumlandı!

xrp coin nedir

Analistler XRP’nin son 24 saatlik hareketleri incelendiklerinde,%2.72 oranındaki fiyat değişimin değer kaybı yönünde olduğunu açıkladılar. XRP Coin saatler 13:13’ü gösterdiğinde 0.6605 dolarlık fiyatı tabloya aldı ve %2:59 oranında değer kaybı gerçekleştirdi. XRP Coin’in geride bıraktığımız son 7 gün içinde grafiğe aldığı en yüksek fiyat değerinin ise 0.7277 dolar olduğu açıklandı. Analistler aynı süre kapsamında grafiğe gelen en düşük fiyat değerinin ise 0.6347 dolar olduğunu belirttiler.

XRP Kaybettiklerini Geri Kazanabildi mi?

ripple nedir

XRP Coin geride bıraktığımız son 30 günlük sürede en yüksek 0.97 dolardan işlem gördü ve en düşük fiyatı ise 0.63 dolar seviyesindeydi. Analistler XRP Coin’in tüm zamanların rekoru olarak kayda aldığı 3.84 dolarlık seviyeden uzak olduğunu ve 30 gün bazında 1 dolar ve üzeri fiyatları göremediğini açıklıyorlar.

Kaybettiklerini geri kazanmakta zorlanan XRP Coin’in bu durumunda yatırımcıların kararsızlıklarının payı olduğu açıklanıyor. XRP Coin’in geleceği hakkında yorumların dava sürecine bağlı olarak yapılabileceğini ifade eden analistler, kripto paranın menkul kıymet olarak tanımlanmaya uygun nitelikleri taşımadığına inanıyorlar.