• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Usta Analistten “Patlamaya Hazır” 4 Altcoin Paylaşımı

Bullish borsasi

Kripto para piyasalarında verimli geçen Ağustos ayının ardından Eylül ayı da oldukça hızlı başladı. Eylül ayı başlarında lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 50 bin dolar seviyesinin üzerine çıkarak, Mayıs ayında görülen sert düşüşlerin izlerini de silmeye başladığını gösterdi. BTC’nin 50 bin dolar üzerini test etmesi, piyasaları da yukarı yönlü harekete geçirdi. Ancak 7 Eylül tarihinde gelen sert düşüşlerde BTC dakikalar içinde yaklaşık 10 bin dolarlık değer kaybı yaşadı. Piyasayı da beraberinde aşağı çeken BTC daha sonra bir miktar toparlandı ancak piyasalarda konsolidasyonun devam ettiği görülüyor. Bu da yatırımcıların, hangi altcoinlere yatırım yapacağı konusunda kararsızlık yaşamasına neden oluyor.

Scott Melker Yükseliş Beklediği 4 Altcoini Paylaştı

analist tavsiyesi coinler

Kripto para piyasalarında, genel tabloda konsolidasyon görülmeye devam ederken, piyasaların en ünlü analistlerinden biri olan Scott Melker, yatırımcılara yükseliş beklediği 4 altcoini analizleriyle birlikte sundu. Kripto para piyasalarında “Wolf of All Streets” lakabıyla da tanınan Scott Melker, takipçileriyle, artış beklediği altcoinleri paylaştı. Melker’in paylaştığı altcoinler listesinde Algorand (ALGO) ve Polygon (MATIC) da yer alıyor.

Algorand (ALGO)

Twitter’dan 568 bin takipçisine yönelik analiz ve paylaşımlarda bulunan Melker, ilk olarak listesinde Algorand’a yer verdi. Melker, ALGO’nun 1,84 dolarlık seviyeyi test ettikten sonra tekrar yükseliş için artık hazır olduğunu iddia etti. Melker’e göre ALGO için bir sonraki güçlü direnç seviyesi, 2,60 dolar seviyesinde kendisini gösterecek. ALGO, yazım sırasında 2,02 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Polygon (MATIC)

Usta analist, listesinde ikinci sırayı ise Polygon’a ayırdı. Melker’e göre MATIC dip noktalarını gördü ve artık bu aşamadan sonra yükseliş için hazır. Usta analist MATIC’ten, tüm zamanların rekor seviyesi olan 2,70 dolar seviyesine kadar ciddi bir artış bekliyor. Melker’e göre MATIC, BTC’nin içinde bulunduğu konsolidasyon sürecinde yükseliş grafikleri çizmeye devam ediyor ve rekor kırmaya hazırlanıyor.  Yazım sırasında MATIC 1,37 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Elrond (EGLD)

Ünlü analist Scott Melker, takipçilerine yönelik yaptığı analiz ve tahmin paylaşımlarında üçüncü sırayı Elrond’a (EGLD) ayırdı. Analist kimliğinin yanı sıra yatırımcı da olan Scott, kendisinin de EGLD’yi takip ettiğini ifade etti. Melker’e göre EGLD, yükseliş eğilimi içinde ve bu yönde grafik çizmeye devam ediyor. Usta analiste göre EGLD, 340 dolar bandına kadar yükseliş gösterecek. Yazım sırasında EGLD 257,34 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Monero (XMR)

patlamaya hazir altcoin

Usta analist Melker, listesinde dördüncü sırası ise Monero’ya (XMR) ayırdı. Melker’e göre XMR’nin 319 dolar seviyesi üzerinde yapacağı yukarı yönlü bir sıçrama hamlesi, XMR’yi 519 dolar seviyesine kadar çıkarabilir. Ancak XMR’nin, analistin işaret ettiği kırılma noktasına da bir sıçrama ile tırmanış gerçekleştirmesi gerekiyor. Yazım sırasında XMR 271,89 dolar seviyesinde işlem görüyor. Melker, XMR’den %40’ın üzerinde bir değer artışı bekliyor.