• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Usta Analist Yükseliş Beklediği 6 Altcoini Sıraladı

Usta Analist Yükseliş Beklediği 6 Altcoini Sıraladı

Kripto para piyasaları, son dönemlerde lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) öncülüğünde sert geri çekilmeler yaşadı. Bitcoin, 7 Eylül tarihinde 52 bin 900 dolar seviyesine kadar dokunduktan sonra 42 bin dolar bandına kadar geriledi. Ardından gelen toparlanmalarla yeniden 48 bin dolara dokunan BTC, bir kez daha sert düştü ve bir kez daha 42 bin dolar bandına geriledi. Bitcoin’deki bu dalgalanma ve düşüş eğilimi, benzer şekilde kripto para piyasalarının da dalgalanıp düşüş eğilimine geçmesine neden oldu. Bununla birlikte kripto para piyasalarında genel tabloda düşüş havasının hakim olmaya başladığı görüldü. Ancak birçok analist, bu havaya rağmen bazı kripto para birimleri için yükseliş beklentilerini sürdürüyor.

Michael van de Poppe Piyasada Yükselişler Bekliyor

bitcoin guncel durumu

Kripto para piyasalarının en popüler ve en başarılı analistlerinden biri olan Michael van de Poppe, piyasada bazı altcoinler için yükseliş beklentisi olan analistlerden biri. Poppe’a göre piyasada görülen düşüşlere rağmen bazı altcoinlerde potansiyel olarak yükseliş hareketliliğinin sinyalleri görülüyor. Poppe, takipçilerinin dikkatini, yükseliş hazırlığında olduğuna inandığı 6 altcoine çekiyor.

Curve Finance (CRV)

Michael van de Poppe’un, yükseliş beklediği altcoinler listesinde ilk sırada Curve Finance (CRV) yer alıyor. Yazım sırasında CRV 2,33 dolar seviyesinde işlem görüyor. Poppe, CRV’nin 2,40 dolar seviyesindeki direnci kırdıktan sonra hızlı bir yükseliş hareketi ortaya koyabileceğine inanıyor. Poppe’a göre olası bir kırılma sonrası CRV 2,40 dolar seviyesindeki direnci, hızlı bir yükselişle destek noktası haline getirebilir.

Fetch.ai (FET)

Ünlü analist, söz konusu listesinde ikinci sırayı ise Fetch.ai’ye (FET) ayırıyor. Merkezi olmayan makine öğrenimi ağı olarak hizmet veren Fetch.ai’nin yerel kripto para birimi FET, Michael van de Poppe’a göre yükseliş hazırlıklarında. Yazım sırasında FET 0,61 dolar seviyesinde işlem görüyor. Poppe, FET için 0,53 dolar ile 0,58 dolar seviyelerinin, iyi bir giriş bölgesi olabileceğini iddia ediyor.

Serum (SRM)

Poppe, listesinde üçüncü sırayı ise Serum’a (SRM) ayırmış durumda. Michael van de Poppe, SRM’de 8,07 dolar seviyesindeki kritik bölgenin geri kazanılmasının, ciddi bir yükseliş sinyali olabileceğini ifade ediyor. Yazım sırasında SRM 7,36 dolar seviyesinde işlem görüyor.

ICON (ICX)

Popüler analistin listesinde dördüncü sırada kurumsal blok zincirlerin etkileşime girmesine izin veren hibrit blok zinciri platformu olan ICON’un yer kripto para birimi ICX yer alıyor. Poppe, ICX’in Bitcoin karşısında güçlü yükseliş sinyalleri sergilediğini dile getiriyor. Ancak buna rağmen Poppe, ICX için karışık bir görünüm olduğunu da kabul ediyor.

Holochain (HOLO) ve COTI)

patlamaya hazir altcoin

Usta analist, listesinde beşinci sırayı da dağıtık web protokolü Holochain’in yerel kripto para birimi HOT’a ayırmış durumda. Poppe’a göre HOT %100’lük bir artış için hazır. Son olarak Poppe, listesinde altıncı sırayı da COTI’ye ayırmış durumda. Poppe, COTI’nin 0,57 dolardaki rekor seviyesini işaret ederek, yeni bir ATH’nin belirleneceğini iddia ediyor. COTI ise yazım sırasında 0,29 dolar seviyesinde işlem görüyor.