• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Usta Analist Bu 3 Altcoinde Potansiyel Görüyor

altcoin

Kripto para piyasalarında son günlerde, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) öncülüğünde başlayan sert düşüşler damgasını vurdu. Bitcoin ile birlikte, neredeyse tüm altcoinler de düşüşe geçince piyasalarda endişe havasının oluşması neredeyse kaçınılmaz oldu. Özellikle binlerce tecrübesiz yatırımcı bu düşüşlerde piyasalardan çekildi, birçok yatırımcı büyük zarar etti. Oluşan endişe ve düşüş havasında, piyasada kalan yatırımcılar ise yükseliş ihtimali olan altcoin arayışlarına başladı. Düşüşlerin yoğun olarak görüldüğü son günlerde, piyasaların başarılı analistlerinden Lark Davis, Binance Smart Chain (BSC) ağı üzerinde yükseliş beklediği 3 altcoini paylaşarak, altcoin arayışında olan yatırımcılara seslendi. Lark Davis’in daha önceki birçok tahmininde başarı yakalamış olması ise yatırımcılar için onun tahminlerinin ayrı bir yeri bulunuyor.

Binance Smart Chain Ağı Güçleniyor

binance

Kripto para piyasalarında Bitcoin’den sonra en büyük kripto para birimi konumunda bulunan Ethereum (ETH), her ne kadar yerini gün geçtikçe daha da sağlamlaştırıyor olsa da piyasada ona rakip olarak gösterilen bazı altcoinler bulunuyor. Binance Coin (BNB) de bu altcoinlerden biri ve BNB de gün geçtikçe ETH’ye karşı mücadelesinde güçlenmeye çalışıyor. Zira ETH ağındaki yüksek işlem ücretleri, ölçeklendirme sorunları gibi nedenlerle birçok yatırımcı farklı ağlara yönelmek durumunda kaldı. Bu noktada yatırımcıların karşısına Binance Smart Chain çıktı. BSC ağında işlem yapılabilmesi için BNB bulundurmak gerektiğinden, BNB de ETH’ye karşı gücünü artırmayı başardı. Ünlü analist Lark Davis de bu güçlenen ağda, 3 altcoinin yükselişe geçeceğini düşünüyor.

Lark Davis’in İşaret Ettiği 3 Altcoin

altcoin piyasasi

Lark Davis, BSC ağında yer alan ve güçlü yükseliş potansiyeli barındırdığına inandığı 3 altcoini takipçileri ile paylaştı. Davis, paylaşımlarında Pancakeswap (CAKE), Refinable (FINE) ve Smooth Finance (SMTY) altcoinlerini işaret etti. Davis’e göre BSC ağında yer alan bu altcoinlerin her biri, önümüzdeki dönemlerde ciddi yükselişler elde edecek.

Pancakeswap (CAKE)

Usta analist Lark Davis, ilk olarak CAKE’i işaret ediyor. Davis Binance tabanlı, merkezsiz borsanın (DEX), 24 saat içinde işlediği işlem sayısında Ethereum ağını geride bıraktığını dile getirdi. Davis’e göre CAKE, çok ciddi yükseliş potansiyelini barındıran düşük hacimli kripto para birimi özelliklerinin tamamını karşılıyor.

Refinable (FINE)

Lark Davis, listesinde ikinci sırayı FINE’a ayırıyor. Son günlerin popüler sektörü haline gelen NFT (non-fungible-token) ürünü olan Refinable, kullanıcılarına dijital içerik oluşturma, bu alanda işlem yapma ve bunlarda yararlanma imkanı sağlıyor. Davis, NFT sektörünün henüz gelişmekte olduğunu ifade ederek, FINE’ın büyük bir potansiyel barındırdığını düşünüyor.

Smooth Finance (SMTY)

Başarılı analist listesinde son sırayı SMTY’ye ayırıyor. Davise’e göre SMTY projesi de büyük bir yükseliş potansiyeli barındırıyor çünkü proje sayesinde yüksek işlem ücretleri ödemeye ya da uzun süren işlemleri beklemeye gerek kalmıyor. Davis, iyi bir kullanıcı deneyimi sunma fırsatı verdiğini söylediği SMTY’nin de böylece yükseleceğine inanıyor.