• BITCOIN/TL
  2247272,734
  % -2,08
 • ETHEREUM/TL
  120887
  % 2,87
 • RIPPLE/TL
  17.16
  % -0,69
 • BITCOIN CASH/TL
  16352.74,264
  % -1,72
 • LITECOIN/TL
  2798.99
  % -1,08
 • COSMOS HUB/TL
  279.75
  % -1,55
 • CARDANO/TL
  15.74
  % -2,09
 • TETHER/TL
  32.19
  % -0,12

Ünlü Analist Yüzde 1.000 Artış Beklediği Altcoinleri Paylaştı

Ünlü Analist Yüzde 1.000 Artış Beklediği Altcoinleri Paylaştı

Kripto para piyasalarında son haftalarda Bitcoin’in (BTC) öncülüğünde görülen sert düşüşlerle birlikte altcoinlerde de ciddi değer kayıpları yaşandı. Zaman zaman toparlanmaların da görüldüğü piyasalarda yaşanan volatilite yatırımcılarda endişeye neden olurken, birçok yatırımcı erken fırsat altcoin araştırmalarına başladı. Düşük fiyatlı altcoin araştırmasına giren yatırımcılar için kripto para piyasalarının ünlü analistlerinden Altcoin Buzz da Youtube üzerinden tahminlerini ve odaklandığı altcoinleri paylaştı. Ünlü analist, ilgilendiği yatırım fırsatlarında yaklaşık %1.000 oranında artışlar beklediğini de belirtti.

Analist GameFi Projelerine Güveniyor

patlama yapmasi ihtimal coinleri

Ünlü analist Altcoin Buzz, Youtube’da 350 bin abonesine yönelik olarak ilgilendiği altcoinleri paylaştı. Fiyatlarında ciddi değer artışları beklediği altcoinlerde analist, yaklaşık 6 aylık süreçte GameFi projelerinin %1.000 yakın değer artışları yaşayacağını düşündüğünü belirtti. Son dönemlerde NFT (non fungible token) ve Metaverse projelerine yönelik ilgi artarken, bu durum GameFi projelerine yönelik ilgiyi de arttırdı. Ünlü analist de artan bu popülarite ile bu alandaki bazı altcoinleri takipçileri ile paylaştı.

Mech Master (MECH)

Ünlü analist Altcoin Buzz ilk olarak listesinde Mech Master’a (MECH) yer verdi. İlk 3d Mecha NFT oyunu olan, hem AR hem de VR teknolojilerinin uygulandığı bu proje için ünlü analist “Metaverse AR’ın bir parçası olabilirsiniz” sözlerini dile getirdi. Projenin arkasında Ice Tea Labs, Youbi Capital, DAO MakerMagnus Capital gibi büyük ölçekli yatırımcıların olduğunu ifade eden Altcoin Buzz, önümüzdeki yıl bu projede çok ciddi değer artışları yaşanabileceğini iddia etti. Yazım sırasında MECH token 0,53 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Sin City Metaverse (SIN)

Ünlü analist 350 bin abonesine yönelik paylaştığı Youtube videosunda listesinde ikinci sırayı Sin City Metaverse’e (SIN) ayırdı. R dereceli ve yeraltı dünyasında geçen suç odaklı bu oyunda 15 bin dijital arazi bulunuyor ve oyuncular bu arazilerden mülk alabilmek için oyun içinde SIN token kullanıyor.  Yazım sırasında SIN token 0,55 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Meta Spatial (SPAT)

grt coin nedir

Popüler analist Altcoin Buzz, listesinde son olarak üçüncü sırada Meta Spatial’e (SPAT) yer verdi. Bilimkurgu romanlarından esinlenerek piyasaya sürülen bu projede evrenler birbirine Spatial Portal ile bağlanıyor.  Proje, DAO topluluğunun oylarına ve onaylarına bağlı olarak bu evrendeki alanları genişletmeyi amaçlıyor. SPAT token yazım sırasında 1 dolar civarında işlem görüyor.