• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Ünlü Analist Yükseliş Beklediği 3 Altcon’i Açıkladı

Ünlü Analist Yükseliş Beklediği 3 Altcon’i Açıkladı

Ünlü kripto para analisti Austin Arnold tarafından yakın zamanda önemli bir potansiyel gösterecek olan 3 altcoin açıklandı. Arnold, özellikle son zamanlarda Bitcoin yerine altcoinlere daha fazla ilgi gösterildiğini vurgulayarak yatırımcıların belirli altcoinlere yönelik daha fazla dikkat etmeleri gerektiğine işaret etti. Bu kapsamda yatırımcıların hayatını değiştirebilecek olarak nitelediği altcoinleri açıkladı. Son zamanlarda BTC başta olmak üzere pek çok kripto paraya yatırım yapıp ve bekleyen, bunun sonucunda da önemli kârlar sağlandığı biliniyor. Ünlü yorumcu Arnold da bu duruma dikkat çekerek bahsettiği üç projenin sadece kazanç değil, çok büyük kazançlar sunabileceğine işaret etti.

Arnold’un ilk dikkat çektiği birim ise ETH’un önemli rakibi olan ADA oldu. ADA’nın yakın zaman içerisinde Etiyopya ve Tanzanya gibi Afrika ülkelerinde önemli ortaklıklar kurduğuna işaret eden analist bu durumun ana akım kitlelere ulaşılmasını sağlayarak rekor kırılmasına neden olabileceğine ve daha önceden görülmemiş yeni fiyatların da elde edilebileceğini işaret etti.

ADA ve MARK İçin Önemli Yükseliş Bekliyor

ada

Ünlü analist Arnold, ADA’nın çok önemli bir yükselme potansiyeli taşıdığına ve bunu gerçekleştirmesi halinde yatırımcılarını çok memnun edeceğine işaret etti. ADA, Atala ismini taşıyan merkeziyetsiz kimlik çözümü ile hizmet vermek için yakın zamanda Afrika’da önemli ortaklıklar kurmuştu. Etiyopya’daki 3500  okula hizmet verecek olan ve 5 milyon öğrencinin de kimlik doğrulaması için çalışacak olması fiyatlarının artması için de büyük önem taşıyor. Daha önce de Afrika’ya yönelik girişimlerde bulunan Cardano ADA ekibi bu sayede önemli bir popülerlik ve işlevsellik kazanmış oluyor.

LINK İçin Potansiyel Sürüyor

link coin

Analist diğer yandan MARK için de önemli bir yükselme hamlesini beklediğini ifade ediyor. MARK ismindeki kripto para her ne kadar şimdilik geniş kesimler tarafından bilinmiyor olmasa da analiste göre yakın zamanda adını geniş kesimlere duyurabilecek. Birimin Ampleforth için olduğu gibi elastik arza sahip olduğunu bahseden analist, bu durumun fiyatın sabit kalmasına ama dolaşımdaki tokenlerin de sayısının önemli ölçüde değişebileceği anlamını taşıdığını belirtiyor. Uzun vadede önemli bir yükselme göstermesini beklediği ADA için ünlü analist yatırımcıların sonuçtan üzülmeyeceklerine de dikkat çekti. MARK’ın şimdiden ETH ve BSC ağlarında ise dikkat çektiği görülüyor.

Son olarak ünlü analist LINK için de ilerleyen dönemlerde önemli yükselişlerin yaşanmasını beklediğini ifade etti. Özellikle UNICEF ile kısa zaman önce ortaklık imzalamış olan LINK’ın bu sayede daha geniş kesimlere ulaşması bekleniyor. Analist de LINK’ın popüler hale gelmesi ile fiyatlarının artacağına dikkat çekiyor.