• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Ünlü Analist Patlama Beklediği 3 Metaverse Projesini Açıkladı

Ünlü Analist Patlama Beklediği 3 Metaverse Projesini Açıkladı

Kripto para piyasaları 2009 yılında Bitcoin’in (BTC) piyasaya sürülmesi ile birlikte gelişip büyümeye başladı. Bitcoin ilk olarak “eşler arası ödeme” (P2P) amacıyla piyasaya sürüldü ve bankalar, hükümetler, merkez bankaları gibi aracıları aradan kaldırarak sınır ötesi ödemeleri ve para transferlerini kolaylaştırmak için Satoshi Nakamoto tarafından icat edildi. O günden bu yana büyümeye devam eden kripto paralar, 2021 yılında hiç beklenmedik boyutlara ulaştı. Bu devasa büyüme ile birlikte son dönemlerde Metaverse hazırlıkları da başladı. Dijital ve sınırsız bir evrenin kapılarını açacak olan Metaverse ile kripto paraların bir araya gelmesi, bazı Metaverse odaklı kripto paraların popülaritesini de şimdiden çok ciddi ölçüde arttırdı. Popüler analist, binlerce kat artış gösterebileceğini düşündüğü Metaverse odaklı kripto paraları paylaştı.

Spintop

kripto paralar nedir

Kripto para piyasalarının popüler analistlerinden Joe Parys, kısa bir süre önce takipçileri ile hızla değerlenebileceğini düşündüğü altcoinleri paylaştı. Analist listesinde ilk olarak Spintop’a yer verdi. Parys’in işaret ettiği Spintop, birkaç gün içinde 0,15 dolar seviyesinden 0,37 dolara yükseldi ve ardından 0,196 dolar seviyesini gördü. Spintop; kullanıcıların oyun ticaretini keşfedebileceği ve kazanabileceği nihai oyun dövüş ekosistemidir. Kullanıcılar bu ekosistemde token’larını NFT’ler ile takas edebilir.

Last Survivor

Joe Parys’in listesinde yer verdiği ikinci proje olan Last Survivor, kısa sürede 120 bin takipçiye ulaştı. Ayrıca proje 3 gün önce IGO gerçekleştirdi ve süreci tamamlayan kullanıcılar 1 BNB ile 66 LSC token alabildi. Parys, Last Survivar’ın Binance ekosistemine dayanan bir Metaverse projesi olmasından dolayı bu kriptonun patlayacağına inanıyor. Last Survival, adından da anlaşılabileceği gibi bir battle royale oyunudur. Kullanıcılar bu proje ile NFT ögeleri ticareti ve takası yapabilir.

Aurory

patlamaya hazir altcoin

Popüler analistin listesinde son olarak yer verdiği Aurory, halihazırda piyasaya sürüldü ve 14 dolar civarında fiyatlandı. Ancak projenin piyasa değeri kısa sürede 130 milyon doları aştı ve analiste göre Aurory, masaüstü oyuncular için harika bir deneyim fırsatı sunuyor. Solana tarafından desteklenen Aurory, oyuncularının eğlenerek Blockchain uygulamaları hakkında bilgi edinmelerini istiyor ve hedefine ulaşmak için oyun içi pazarı Serum’dan yararlanıyor.