• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Ünlü Analist Flood: Bu 3 Altcoin Zenginlik Getirebilir!

Ünlü Analist Flood: Bu 3 Altcoin Zenginlik Getirebilir!

Kripto para yatırımcıları tarafından yakın takibe alınan ünlü analist Flood, takipçilerine değerlenmesini beklediği atcoinleri açıkladı. Ünlü analist 3 farklı altcoin’in gelecekte zenginlik sunabileceğini belirtti.

Analist bu 3 altcoin hakkında bilgileri verirken, 2021 ve 2022 seneleri içinde fiyat artışlarının gelebileceğini savundu. Analist, FTX Token ve SOL Coin’in önemli kripto para birimleri olduğunu belirtti. Bu altcoinlerin artışa ilerleyebileceğini açıklarken, son kripto para bilgisini ise NVR Coin olarak verdi.

Analist Değerlenme Beklediği Atcoinleri Aldı!

bitcoin analiz

Değerlenmesini beklediği altcoinler hakkında konuşurken, kendi portfötünede bu altcoinleri eklediğini açıkladı. Analist açıklamasında,“ Kendim için biraz FTT topladım. Bence 2,5 milyar dolarlık piyasa değeri oldukça küçümseniyor. Sadece FTX’in Pazar hakimiyetinde büyüdüğünü görüyorum. Bu hafta sıçrayacağımızı varsayarsak, 40 doları geri almamız gerekir.“ ifadelerine yer verdi.

CoinGecko verilerine göre Solona’nın yerel Token’ı SOL Token, 29 Mayıs 2021’de sabah saatlerinde 29,3 dolardan işlemde görülüyordu. İlerleyen saatlerde kripto para birimi %5 değer kaybı yaşadı. Ancak son 7 günlük verilere göre, SOL Token %23’ün üzerinden düşüşü kayda geçirdi. Otomatik piyasa yapıcısı Nerve Finance’nin yerel kripto parası, hafta içi günlerinde ise %15’den fazla değer kaybederek 1,81 dolarda fiyatlandı.

Flood: ETH Kötü Performans Sergiledi!

Flood her bir kripto para birimi kabaca incelendiğinde tüm zamanların en kritik döneminin ve etkili değer kayıplarının Mayıs ortasında yaşandığını belirtti. Flood, Ethereum’un ise ABD dolarına karşı mücadelesinde kariyerinin en kötü haftasını sergilediğini dile getirdi.

Konuya dair daha kapsamlı açıklamalar yapan analist,“ Oldukça muhafazakar bir portföye rağmen kesinlikle en kötü USD haftasındayız. Yeterli oranda hedge olmadı. Ancak kayıpları geri almak zor olmayacak. Bunu sıradan 40 milyon dolarlık düşüş olarak görmek gerekir. Daha önemlisi ETH ve BTC tüm zamanların yüksek seviyelerine geride kalan haftalarda çıktılar.“ ifadelerini kullandı.

Analistin Tutan Tahminleri

alim satim

Ünlü analist kripto para sektöründe daha önceden gerçekleştirdiği doğru tahminler ile tanınıyor. Başarılı analist, daha önce birçok kez Bitcoin değer kayıplarını tahmin etmişti. Bu sıralar 3 farklı altcoinde değer kazanımlarını bekleyen ünlü analist, 2021 senesi 4 Aralık tarihinde de piyasanın nasıl şekilleneceği hakkında bilgi sunmuştu. Analist bu tarihteki yorumu ile Bitcoin’in 17.638 dolarlık en düşük seviyeye kayacağını önceden bilmişti.

Yıl başında Flood, Bitcoin’in 2021 sesinin genelinde 50 bin dolar seviyesinde olacağını açıklamıştı. Diğer yandan DeFi protokolü Synthetix’in ise bu yıl 24 dolar üzerinden işlem yapacağını söyleyerek, haklı çıktı.