• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Ünlü Analist Altcoinler Hakkında Tahminlerini Verdi! Hangileri Artar?

Ünlü Analist Altcoinler Hakkında Tahminlerini Verdi! Hangileri Artar?

Kripto para yatırımcılarının yakın takibinde olan analist ve trader Ben Armstrong kripto paralar hakkında yeni tahminlerini gündeme taşıdı. Ünlü analistin gündeminde DOT, BNB, LINK, ADA gibi altcoinler vardı.

Armstrong’a Göre Artacak Coinler Hangileri?

bitcoin in son fiyati

Kripto para dünyasının ilgi gören analisti Ben Armstrong, BTC’nin 40 bin dolar civarında ileri ve geri hareket ettiği dönemde 2021 yılı boğa koşusu hakkında tahminlerini verdi. Ünlü analiste göre olası bir boğa koşusu halinde ADA, ETH, DOT, BNB, LINK ve VET Coin artışa gidebilecek kripto paralar arasında yer alıyorlar. Uzman analist, 2013 ve 2014 yıllarında gündeme gelen çifte zirve modelinin 2021’de oluşabileceğini iddia etti.

Ünlü analist Ben Armstrong’a göre ilerleyen aylarda değer kazanımını tabloya alabilecek kripto paralar, ADA, XRP, DOT, ETH, LINK, BNB ve VET Coin. Diğer yandan ilk etkili hareketi yapacak olan kripto paranın ise ADA Coin olduğuna inanıyor. Cardano için yaz sonunda akıllı sözleşmelerin gündemde olabileceğini belirten analist, bu durumun ADA Coin’i artışa geçirmek için yeterli olabileceğini düşünüyor.

Armstrong ADA Coin Hakkında Konuştu!

Armstrong konu hakkında düşüncelerini ifade ederken ADA Coin’e yüksek derece inandığını belirtti. Sözlerine devam ederken,“ Bir milyon dolar değerinde ADA Coin satın aldım. Cüzdanımda uzun bir süredir en iyi performans gösteren kripto para o. ADA’da büyük miktarda para kazanmış olsam da, büyümek için hala çok yerim var.“ ifadelerini kullandı.

Bu sabah saatler 09:27 olduğunda ADA Coin 1.30 dolardan işlem gördü ve %1.21 oranında değerlendi. Son 24 saat içinde ADA Coin’in tabloya aldığı en yüksek fiyat değeri ise 1.32 dolar seviyesindeydi. Analistin tahminine göre ise ADA Coin 2021 sonunda 8 dolardan işlemde olabilir. Bu kapsamda olası boğa koşusunda göz kamaştırabilir.

Armstrong’un bağa koşusu oluşması halinde en etkili şekilde artış yapacağını düşündüğü altcoinler arasından BNB Coin’de yer aldı. Analist Binance Coin’in 1.500 dolarlık fiyata hızlı bir çıkış gelecekte yapabileceğine inanıyor. Bugün saatler 09:30 olduğunda ise BNB Coin %1.63 değer kazanımı içinde ve 319.55 dolardan işlem görüyor.

Analistten LINK Coin Tahmini

Bullish borsasi

Armstrong’un artışı işaret ettiği altcoinler arasında LINK Coin’de yer aldı. Analist LINK Coin’in manipülasyonlar karşısında son derece dayanıklı durabilen bir kripto para olduğunu açıkladı. Bu yüzden olası boğa koşusundan LINK artışını da beklediğini belirtti. Bu konu hakkında konuşurken, ,“LINK tokenin çok fazla potansiyeli var. Tüm doğru teknolojiye, şaşırtıcı miktarda kaliteli ortaklıklara ve sağlam bir LINK Marınes topluluğuna sahip.“ dedi.

Ünlü analiste göre LINK Coin olası boğa koşusunda 150 dolara kadar çıkış yapabilecek. Bu tahmin 66 milyar dolarlık piyasa değerine çıkışa ve ilk 10’a giriş yapabilecek bir Lınk Coin’e işaret ediyor. LINK Coin bugün saat 09:34 iken %5 artış ile 20.06 dolardan işlem gördü.