• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Ünlü Analist 3 Küçük Ölçekli Altcoinden Patlama Bekliyor

Ünlü Analist 3 Küçük Ölçekli Altcoinden Patlama Bekliyor

Kripto para piyasalarında son günlerde ralli sinyalleri ortaya çıkmaya başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 60 bin dolar seviyesine doğru hareketlilikler göstermeye başladı ve bu durum birçok altcoinin de harekete geçmesini sağladı. Ancak birçok analist, Bitcoin’in olası rallisinde altcoinlerin önce baskılanacağını ve ardından Bitcoin’in denge bulduktan sonra altcoinlere fırsat açılacağını düşünüyor. Yatırımcılar, bu tabloda yükseliş sinyalleri veren ya da verebilecek olan altcoin arayışlarını da sürdürüyor. Bu noktada kripto para piyasalarının popüler analisti Joe Parys, özellikle de piyasa değeri bakımından oldukça ucuz projeleri araştırarak dev fırsatlar sunduğunu düşündüğü bazı altcoinlere yöneliyor.

Joe Parys 3 Altcoini İşaret Ediyor

altcoinler artiyor mu

Popüler analist Joe Parys, piyasa değeri düşük ve patlama beklediği altcoin fırsatlarını kovalamasıyla biliniyor. Bir kez daha bu yönde araştırmalar yapan Parys, sosyal medyadan takipçileriyle bu yönde güvendiği 3 altcoini paylaştı. Popüler analist, ucuz piyasa değeri ve ucuz birim fiyatı olan bazı altcoinlere yönelip, bunların piyasada birçok yatırımcı tarafından fark edilmesini ve bu altcoinlerin patlama yapmasını bekliyor. Bu noktada Parys, yatırımcılarıyla 3 altcoini paylaştı.

WEYU (WEYU)

Popüler analist Parys’in söz konusu altcoin listesinde ilk sırada WEYU (WEYU) yer alıyor. NFT (non fungible token) sektörünü yakından takip edenlerin daha aşina olabileceği bu altcoin projesi, NFT yeniden satış pazar yeri adına özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk çok zincirli platformu olarak hizmet veriyor. Projenin yerel token’ı da Binance Smart Chain (BSC) ağında piyasaya sürüldü. Parys, son dönemlerde popülaritesi artan BSC projelerinin etkisi ile WEYU’nun da popülaritesini arttıracağını düşünüyor. Öte yandan WEYU proje geliştirici ekibi, yakında daha da popüler olması beklenen Metaverse için de ciddi çalışmalar içinde olduklarını ifade ediyor.

WagyuSwap (WAG)

Parys’in listesinde ikinci sırada yer alan WagyuSwap, Velas blok zincirinden başlatılan ve merkezi olmayan bir borsa (DEX) türüdür. EVM uyumlu olan proje, merkezi olmayan finans (DeFi) yatırımcılarına gelişmiş kullanıcı deneyimleri sunuyor. Öte yandan projenin başlatıldığı Velas blok zinciri, yapay zeka içeriyor olması nedeniyle biliniyor. Joe Parys, Velas blok zincirinin 75k TPS’ye kadar yükselen verimi nedeniyle WagyuSwap’in ilgi çekici olduğunu ifade ediyor. Popüler analist ayrıca WAG projesinin, en hızlı DEX platformu olmaya da aday olduğunu düşünüyor.

Revolve Games (RPG)

bitcoin guncel durumu

Revolve Games (RPG), temelde DeFi sistemini ve oyun sektörünü bir araya getirmeyi amaçlıyor. Popüler analist Parys, projenin hedeflediği amacı için projeyi takdir ettiğini, projenin farklı bir konsept yakaladığını ifade ediyor. Analiste göre RPG, uzun vadeli bir istikrar yakalayabilirse son derece farklı bir deneyim sunabilir. Analist Joe Parys bu proje ile ilgili olarak “Biraz farklı bir şey yapıyorlar. DeFi staking ile oyun oynamayı o kadar sorunsuz bir şekilde birleştirdiler ki oyun ekosistemindeki karakterler bile bireysel bahislerdir, performanslarına ve katılımlarına göre ödüller kazanıyorlar.” sözlerini dile getiriyor.