• BITCOIN/TL
  2166035,708
  % 1,24
 • ETHEREUM/TL
  100148
  % 2,77
 • RIPPLE/TL
  16.9
  % 0,58
 • BITCOIN CASH/TL
  15650.77,430
  % 4,99
 • LITECOIN/TL
  2715.56
  % 0,75
 • COSMOS HUB/TL
  279.8
  % 0,37
 • CARDANO/TL
  15.54
  % 1,30
 • TETHER/TL
  32.21
  % -0,25

Ünlü Analist 1 Ayda Patlama Beklediği 3 Altcoini Paylaştı

Ünlü Analist 1 Ayda Patlama Beklediği 3 Altcoini Paylaştı

Kripto para piyasalarında, birçok analist ve yorumcu, Eylül ayının nispeten durgun ve Ekim ayının yükselişler ile geçeceğini öngörüyordu. Son çeyrekte gelebilecek olan değer artışlarına dikkat çeken analistlerin öngörüleri, Ekim ayının ilk 3 haftalık sürecinde doğru çıktı ve piyasalar, Bitcoin’in (BTC) öncülüğünde ciddi değer artışları yaşadı. Bitcoin’deki değer artışları ile birlikte altcoin piyasasında da hareketlilikler başladı. Bu hareketlilikler, sektöre yeni yatırımcıların girmesine de zemin hazırladı. Daha önce Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) örneklerinde olduğu gibi sert yükselişler yaşayabilecek altcoinlere yönelmek isteyen yatırımcılar, arayışlarına devam ediyor. Bu konuda piyasaların popüler analisti Joe Parys, tıpkı SHIB gibi yükselebileceğine inandığı 3 altcoini takipçileriyle paylaştı.

Weyu (WEYU)

Ünlü analist Parys, 1 ay içinde çok ciddi yükselişler beklediği altcoinler listesinde ilk olarak Wyu’ya (WEYU) yer verdi. Son 2 haftalık süreçte %300’e yakın değer artışları gören WEYU, NFT (non fungible token) sektörü ile yakından ilgilenen yatırımcıların aşina olduğu bir altcoin ve proje, NFT alanında iddialı bir ilerleme kaydediyor. Zaten proje “NFT devrimi WEYU ile başlar” sloganı ile hareket ediyor ve WEYU, kullanıcı deneyimlerini iyileştirmek ve çok zincirli yapısı ile daha fazla NFT yatırımcısına ulaşmak için hizmetler ve ürünler sunuyor. Parys’in işaret ettiği WEYU, NFT meraklılarının ve Metaverse meraklılarının araştırabileceği bir altcoin olarak dikkat çekiyor. Yazım sırasında 0,06 dolar ve 37 milyon dolarlık da piyasa değerine sahip olan WEYU, analist Parys’e göre ciddi yükselişler yakalayacak.

HEX (HEX)

hex coin nedir

1 ay içinde ciddi yükselişler beklediği altcoinler listesine ünlü analist Joe Parys, ikinci sıraya HEX’i (HEX) koydu. Başka analistler tarafından da yakın zamanda paylaşılan HEX, Gem coinler alanında reklam bütçelerinin nasıl ölçülebileceği konusunda yatırımcıların karşısına çıkıyor. Reklam konusunda ciddi bir bütçe ayırdığı görülen HEX, analiste göre ciddi bir patlama yaşayabilir. Geleneksel piyasalarda sık kullanılan Mevduat Sertifikalarını HEX, dijitalleştirmeyi ve bu ürünleri Blockchain ekosisteminde sunmayı amaçlıyor. Ayrıca yatırımcılar HEX ile stake geliri de elde edebiliyor. Yazım sırasında 0,28 dolar seviyesinde işlem gören ve 48 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan HEX, Eylül başlarında 0,48 dolar ile ATH bölgesini görmüştü.

PulsePAD (PLSPAD)

patlama yapmasi ihtimal coinleri

Analist, listesinde 3. sıraya PulsePad’e (PLSPAD) ayırmış durumda. PLSPAD, yeni projelere yatırım işlemlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Joe Parys, proje hakkında “PulseChain bazı özellikleri ile ön plana çıkıyor. Ethereum’dan (ETH) daha verimli bir alternatif olabilir, özellikle doğrulayıcı fikir birliği, ultra verimli sanal makine ve ücret tabanlı yakma çözümü onu çok daha iyi hale getiriyor.” sözlerini dile getiriyor. Ünlü analist Joe Parys, PLSPAD projesinin BSCPad, TronPad, ETHPad ve GameZone’un arkasındaki ekipler tarafından desteklendiğini de iddia ediyor.