• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

SHIB, DOGE, ELON Kripto Paraların Analizleri Yapıldı!

bitcoin piyasasinda son durum

Coinlerin analizleri ilgili uzman kişiler tarafından yapıldığında kolaylıkla olumlu yönlerde kullanılabilir. Bu sayede borsa değerleri kontrol edilebilir ve takip edildiği taktirde yüksek kazançlar elde edilir. Kripto yatırımında en önemli nokta takip edilmelidir. Takip edildiği taktirde analizler eşliğinde doğru yatırım yapmak kolaylaşacaktır.

Kripto Dünyasına Yeni Giren SHIB

shiba coin nedir

 SHIB piyasaya Yeni katılmasına rağmen bir anda yükselişe geçerek en gözde kripto olmayı başardı. Bu sayede özellikle düşük bütçeli yatırımcılar kazanıyor oldu. SHIB çok uygun fiyatlardan alınıp son dönemin en gözde kriptosu olarak ilk yatırımcılarına oldukça kazanç sağlamıştır; fakat SHIB yükselişinde sürekli olarak olarak cüzdandan cüzdana aktarım yapan bireyler sebebi ile Kısa sürede SHIB de kazandığı değeri kaybederek. Yeni yatırımcılarını kırmızıya taşıyarak kayıplar yaşatmıştır.

Kriptoda DOGE Coin Fulyası

 Kriptonun en değerli coinleri arasında sayılan DOGE coin 0,26-28 arasında ki simetriyi bozmaya çalışsa da hep aynı çizgide devam ediyor ve çizgisini bozmayan DOGE genellikle aynı sınırlarda ilerleyerek kazandırmadığı gibi kayıp da ettirmiyor. DOGE bu sınırlardan ayrılır ise 0,30-33’lere kadar yükselebilmesi tahminler arasında bulunuyor. Kırılımlar düşüş aşamasında gerçekleşir ise böylelikle 0,22-19’lara kadar düşebileceği ön görülüyor.

Özel Elon Kriptosu Dogelon

patlama yapmasi ihtimal coinleri

 Elon kriptosu olarak da bilinen Dogelon, üzerinden Mars projesi üzerinden %110 artış göstererek zirveye ulaştı. Bir süre uygulanan direncin Kısa bir süre içinde direncinin geri çekilmesi bekleniyor. Böylelikle yeşil de olan yatırımlar anında kırmızıya geçecektir. Böylece takip edilmediği taktirde hem kâr hem anaparadan kayıp yaşanabilir. Bu sebeple sürekli olarak ELON takip edilmelidir. Mars projesi üzerinden yükselişe ve düşüşe geçebilen ELON için kayıplar da kazançlarda çok olağandır. Marjin direncinde yeni bir AHT seviyesi için direnç kırılımları meydana gelebilir. Bu kırılımlar sonrasında döngü halinde ilerlemesi oldukça yüksek ihtimallidir. Bu sebeple sürekli olarak takipte kalınmalıdır.

Yatırım tavsiyeleri kesinlikle bir uzman tarafından yapılmalıdır ve uzmanların dışında yapılan tavsiyeler kesinlikle dinlenmemeli ve ona göre hareket edilmemelidir. Uzman takibinde olmayan bir kripto için net şeyler söylemek mümkün olmaz, bu sebeple uzmanların dinlemesin gerekir.