• BITCOIN/TL
  1948588,633
  % 1,81
 • ETHEREUM/TL
  107883
  % 2,21
 • RIPPLE/TL
  19.66
  % 6,17
 • BITCOIN CASH/TL
  11702.92,566
  % 22,77
 • LITECOIN/TL
  2723.36
  % 3,83
 • COSMOS HUB/TL
  370.33
  % 4,51
 • CARDANO/TL
  23.62
  % 12,42
 • TETHER/TL
  31.41
  % 0,35

Samsung Destekli Kripto Cüzdan, Artık SHIB’i Destekleyecek

artmasi beklenen coinlşer

Son dönemlerde elde ettiği sert değer artışları ile dikkatleri çekmeyi başaran Shiba Inu (SHIB), 2021 yılının en popüler kripto para birimlerinden biri haline gelen Dogecoin’den (DOGE) esinlenerek piyasaya sürülmüştü. DOGE benzeri olarak piyasaya sürülen ve ardından piyasa değeri ile Dogecoin’i de geride bırakan Shiba Inu, son aylarda ortaya koyduğu bu performansı ile göz doldurdu. SHIB’in son dönemlerde elde ettiği bu sert yükselişlerin arkasında birçok etken olsa da çeşitli platformlarda listelenmesi ve bazı platformlarda da listeleneceği söylentilerinin ortaya çıkması bu yükselişlerin önemli ölçüde destekledi. Bu listeleme haberleri sonrası Shiba Inu için çok önemli bir destekleme haberi daha geldi.

ZenGo Artık SHIB’i Destekleyecek

piyasadaki son durumlar

Samsung destekli ilk şifresi kripto para cüzdanı, 16 Kasım tarihinde gelen bir açıklamaya göre son dönemlerin popüler kripto para birimi Shiba Inu için destek eklediğini açıkladı. Söz konusu “ilk şifresiz kripto para cüzdan uygulaması” özelliğini taşıyan ZenGo, cüzdanın SHIB için destek eklediğini duyurdu. Bu duyuru sonrası, ZenGo kullanıcıları artık Shiba Inu alım satım işlemlerine başlayabilecek. ZenGo’nun iletişim başkanı Ari Groe, atılan bu adım sonrasında konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulundu.

ZenGo İletişim Başkanının Açıklamaları

Shiba Inu topluluğu hakkında övgü dolu sözlerle konuşan Groe, topluluğun “canlı” ve “çok hevesli” olduğunu vurguladı. Ari Groe açıklamasında “Özellikle canlı, yaratıcı ve coşkulu topluluğu nedeniyle SHIB’i destekleyen ilk kripto para cüzdanlarından biri olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.” dedi. Shiba Inu ile ilgili listeleme ve destek haberlerinin gelmesi başta SHIB topluluğu olmak üzere kripto para piyasalarında heyecan yaratmaya devam ediyor. Zira yatırımcılar, SHIB’den en az bir sıçrama daha bekliyor ancak bu sıçramanın gelip gelmeyeceği, belirsizliğini koruyor.

Shiba Inu’da Son Durum

shiba coin nedir

Shiba Inu’nun güçlü bir ralli başlatıp başlatamayacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Öte yandan piyasada son günlerde sert düşüşler kendisini gösterdi ve Bitcoin (BTC) ile Ethereum’da (ETH) gelen sert düşüşler SHIB’i de etkiledi. Bu düşüşlerden fazlasıyla etkilenen SHIB, düşüş öncesi 0,00005592 dolar seviyesinde işlem görüyordu ve düşüşün ardından 0,000045 dolar seviyesine kadar geriledi. SHIB, 28 Ekim tarihinde 0,000088 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü.