• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Popüler Analist Clark, Bu Altcoinlerin Fırlayabileceğini Açıkladı!

Popüler Analist Clark, Bu Altcoinlerin Fırlayabileceğini Açıkladı!

Ünlü kripto para analisti Cantering Clark, iki altcoin projesinin artışa gidebileceğini açıkladı. Analiste göre DeFi sektörü sanıldığı güç kaybetmiyor aksine tercih edilirlik düzeyi artıyor.

Uzman analist Bitcoin’in genellikle yatay hareket ettiği dönemlerde, merkezi olamayan finans DeFi sektörü ile ilişkili kripto paraların ise yükselişe geçtiklerini ifade etti. Uzman analist, özellikle SNX Coin’in kısa yükseliş pozisyonlarını ortaya çıkarmakta yetenekli olduğunu ve DeFi’nin gücü ile değer kazanımına gidebileceğini açıkladı.

Analistin Değer Kazanımı Beklediği Altcoinler Hangileri?

kripto para nedir

Uzman analistin tercih ettiği 2 DeFi altcoin projesi SUSHI ve UNI Coin oldular. Analist, her iki kripto para projesinin de pazar oluşturma adına akıllı sözleşmeleri devreye alabildiğini belirtti. Ethereum tabanlı akıllı sözleşmeleri kullanan SUSHI ve UNI Coin projelerinin DEX’ler için ideal kripto paralar olduğunu ifade ediyor. Bu yüzden SUSHI ve UNI Coin’in 2021 yıl sonunda değer kazanımı içinde olabileceklerini düşünüyor.

SUSHI Bu Sabah Artıştaydı!

SUSHI bu sabah saatlerinde CoinMarketCap verilerine göre %3.71 oranında artış içindeydi ve 9.37 dolar seviyesinden işlem görüyordu. Cantering Clark’a göre SUSHI Coin sonunda geri dönüş için bir hazırlık yapmaya başladı. Analist, SUSHI Coin’in son fiyat artışını doğrulamak ve ilerleyen dönemlerde yükseliş trendinin devam edebileceğini göstermek için Hull hareket ortalamasını kullandığını açıkladı.

SUSHI Coin hakkında açıklama yapan Clark,“SUSHI koşmak istiyor gibi. Altcoinlerde meydana geldiği gibi bacakları görünen artışları filtrelemek için Hull yöntemine güveniyorum.“ dedi. Sadece SUSHI’yi değil Bitcoin’i de gündemine alan Clark, Bitcoin’in ilerleyen aylarda yatay hareketi sürdürebileceğini ve rekor fiyatlara çıkma olasılığının düşük olabileceğini düşünüyor.

Clark Bitcoin’i konu alarak yaptığı açıklamada,“ Ayı veya yükseliş tahminlerimle paylaşım yaptığımda insanların kafasını karıştırabileceğimi biliyorum. Ancak ben gün içi odaklı tahminler yapıyorum. Uzun vadede 100 bin dolar üzerine çıkabilecek BTC, 2021’de ise ölü bir kedi sıçraması yükselişi ardından kendini sabitleyebilir.“ dedi.

Bitcoin ve SUSHI Coin Fiyatında Son Durum Ne?

bitcoin nedir

Bugün saatler 12:57’yi gösterdiğinde Bitcoin %6.27 oranında değer kaybı içinde yer aldı. 32.524 dolardan işlem gören Bitcoin için değer kayıpları hala devam ediyor. Geride kalan son 24 saat içinde 34.997 dolar ve 32.299 dolar bandı arasında dalgalanan BTC, bir haftalık sürede ise en yüksek 35.907 dolardan fiyatlandı.

Analistin değer kazanımı yönünde tahmin verdiği SUSHI Coin ise saatler 12:59’u gösterdiğinde %9.95 değer kaybı içine giriş yaptı. 8.25 dolardan işlem gören SUSHI Coin, geride bıraktığımız son 24 saatte en yüksek 9.33 dolardan işlem gördü.