• BITCOIN/TL
  2151698,190
  % 2,52
 • ETHEREUM/TL
  115075
  % 2,32
 • RIPPLE/TL
  19.3
  % 9,23
 • BITCOIN CASH/TL
  12937.11,477
  % 0,73
 • LITECOIN/TL
  2414.84
  % 2,63
 • COSMOS HUB/TL
  216.12
  % 2,93
 • CARDANO/TL
  14.64
  % 1,71
 • TETHER/TL
  33.07
  % 0,12

Popüler Analist BTC ile Beraber 2 Altcoinde Dev Ralli Bekliyor

Popüler Analist BTC ile Beraber 2 Altcoinde Dev Ralli Bekliyor

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), nispeten verimsiz geçen yaz aylarının ardından Eylül ayı başlarında 53 bin dolar seviyesine kadar yükselerek, ileriye dönük yükseliş umutlarını da artırmıştı. Bu yükselişler sonrası BTC, 7 Eylül tarihinde net bir düşüş yaşayarak tekrar 42 bin dolar civarına kadar gerilemişti. Ardından 45 bin dolar seviyesinin etrafından fiyat mücadelesi veren BTC, fiyat hareketlilikleri ile genel tabloda kripto para piyasalarını da harekete geçirmişti. BTC, daha sonra Ekim ayına da yükselişlerle giriş yaptı ve 5 Ekim tarihinde bir kez daha 50 bin dolar seviyesine dokundu. Piyasaların tanınan analistlerinden Pentoshi, Bitcoin ile birlikte yükseliş beklediği 2 altcoine daha yer vererek, son yükselişleri değerlendirdi.

Pentoshi BTC ile Birlikte Ralli Beklediği 2 Altcoini Paylaştı

yukselmesi bekleniler coinler

Kripto para piyasalarının en popüler analistlerinden biri olan Pentoshi, Twitter üzerinden yatırımcılara yükseliş beklediği kripto paraları paylaştı. İlk olarak Bitcoin ile ilgili beklentilerini ve analizlerini paylaşan ünlü analist, BTC’nin “yükseliş modeli” oluşturduğunu ve bundan dolayı hem BTC’nin hem de genel anlamda kripto para piyasalarının rallinin sınırında olduğunu iddia etti. Pentoshi, BTC ile birlikte 2 altcoinin daha yükseliş grafiği çizme eğilimine girdiğini dile getirdi.

Analist, BTC’nin ATH Seviyesine Hareket Edeceğini Düşünüyor

Twitter’dan yorum ve analizlerini paylaşan Pentoshi’ye göre BTC, 4 saatlik grafiklerinde bir boğa sinyali vermeye başladı. Her ne kadar Ekim ayına güçlü başlamış olsa da geçtiğimiz haftayı düşüş eğiliminde geçiren BTC, yeni haftaya daha güçlü yükseliş sinyalleriyle giriş yapmıştı. Ardından 5 Ekim tarihinde 50 bin dolar direncinin hemen üzerine dokunmayı başaran BTC için ünlü analist Pentoshi, 64 bin dolarlık rekor seviyenin yakında tekrar görülebileceğini düşünüyor. Analiste göre BTC, 50 bin dolar seviyesindeki direnci kırabilirse, fiyat yeniden tüm zamanların rekor seviyesine gidecek. Pentoshi’nin kısa vadeli tahminlerinin yanı sıra, piyasadaki birçok analist de 2021 yılının 4. çeyreğinde piyasalarda BTC öncülüğünde bir ralli yaşanacağını öngörüyor.

Pentoshi’nin Algorand (ALGO) Beklentileri

Bitcoin’in yanı sıra 2 altcoine daha dikkat çeken Pentoshi, yükseliş beklediği altcoinleri de Algorand (ALGO) ve Curve Finance (CRV) olarak açıkladı. Ünlü analist, ALGO için 1,60 dolar seviyesinin üzerinde bir satın alma baskısı oluştuğunu ve bunun da ALGO için yükseliş sinyalleri verdiğini dile getirdi. ALGO ile ilgili olarak Pentoshi “Fiyat keşfinin ilk basamağı tamamlandı ve şimdi konsolidasyonda bir temel oluşturuldu” dedi.

Pentoshi’nin Curve Finance (CRV) Beklentileri

yukselmesi bekleniler coinler

Curve Finance (CRV) ile ilgili olarak da tahminlerini dile getiren Pentoshi, bir yönetişim token’ı olan CRV’nin de söz konusu olası ralliye dahil olacağını düşündüğünü ifade etti. Ünlü analiste göre CRV 2,77 dolar seviyesindeki desteği elinde tutmaya devam edebilirse, fiyat 3,80 dolar seviyesine doğru hızlı bir hamle gerçekleştirebilir. Analist, piyasada aşağı yönlü bir eğilim sinyalinin olmadığını ve CRV’nin, belirttiği seviyeye ulaşabileceğini öne sürdü.