• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Popüler Analist Bir Altcoinden Daha 10x Bekliyor

Popüler Analist Bir Altcoinden Daha 10x Bekliyor

Kripto para piyasalarında bir süredir dalgalı seyir devam ediyor. Son günlerde Bitcoin’de (BTC) görülen toparlanma hareketleri, yeni haftada yerini hafif düşüş hareketlerine bıraktı ve oluşan bu volatil tabloda, altcoin piyasasında da dalgalı hareketler kendisini göstermeye başladı. 2021 yılının genel anlamda verimli geçmesi, Bitcoin’in ve birçok altcoinin rekor fiyatlara ulaşmış olması, yatırımcıları yeni yatırım arayışlarına itmeye başladı. Yatırımcılar, yeni yatırımlar için analist ve uzman yorumlarını değerlendirirken, bir tahmin de ünlü bir trader ve kripto para analisti olan Credible Crypto’dan geldi. Popüler analist, verimli stablecoin ticaretine odaklanan ve merkezi olmayan bir borsaya güç sağlayan altcoin için fiyat hedeflerini paylaştı.

Credible Crypto’nun CRV Tahminleri

crv coin

Twitter üzerinden 285 bin 600 takipçisiyle tahminlerini paylaşan Credible Crypto, genel anlamda piyasaları da değerlendirdi. Ünlü analist, Ağustos ayında Convex Finance (CVX) için oldukça başarılı tahminlerde bulunarak dikkatleri çekmişti ve bu kez de dikkatleri Curve DAO Token’a (CRV) çekti. Analist CRV için yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“CVX’te 10 kat kazanç sağlamamız yaklaşık 4 ay sürdü. Şimdi CRV’deki 10x’imizin zamanı geldi. 3 doların altındaki orijinal giriş, 3 ile 4 dolar arasında toplu olarak eklendi ve şimdi birçok kez söylediğim gibi en azından döngü sonunda 40 doları hedefliyor. Haydi alalım onu.”

Analistin CVX Tahminleri Başarıya Ulaşmıştı

18 Ağustos tarihli Twitter gönderisinde Credible Crypto “Dünya CVX’te uyuyor” ifadelerini kullanmıştı ve son zamanlarda CVX etkileyici bir performans ortaya koyarak dikkatleri çekmeyi başardı. CVX Ağustos ayı başlarında 4 dolar seviyesinin altındaydı ve geçtiğimiz Perşembe günü 49 dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların fiyat rekorunu kırdı. Yazım sırasında ise CVX, son 24 saatte gelen %2,88’lik değer artışı ile 46,2 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Credible CRV’de 4,60 Dolar Bölgesine Odaklandı

patlama yapmasi ihtimal coinleri

Popüler analist Credible Crypto, şimdi ise CVX’e benzer şekilde CRV’den bir değer artışı bekliyor ve 22 Aralık tarihinde analist, CRV’nin kısa vadede 5,5 dolar seviyesini aşması için çağrıda bulunmuştu. Bu çağrısında başarıya ulaşan Credible Crypto, şimdilik fiyatın destek noktasına geri dönebileceğini söyledi ve dikkatin 4,60 dolar bölgesinde olduğunu belirtti.