• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Meme Kripto Paralar Düşüşte! İlgi Gerçekten Kayboldu mu?

Meme Kripto Paralar Düşüşte! İlgi Gerçekten Kayboldu mu?

21 Haziranda kripto para piyasasında köpek akımı meme kripto para birimlerindeki geniş değer kayıpları göze çarptı. Analistler KISHU INU gibi çok ses getireceği düşünülen kripto paralarda %10’u aşan değer kayıplarından söz ettiler.

Bugün KISHU INU %10.43 değer kaybını yaşayarak, 0.00000001 dolar düzeyine kadar düştü. Geçmişe yönelik son 24 saat içinde %9.95 oranında fiyat değişimini düşüş yönünde kayda aldı. Aynı süre bazında diğer köpek akımı meme kripto paralarda ise durum farksızdı.

Dogecoin %17 Üzeri Değer Kaybında!

kripto para nereden alinir

Geçen ayarda Elon Musk’un gündeminden düşmeyen ve sürekli olarak övülen Dogecoin, bugün %17.48 oranında değer kaybını tabloya aldı. Dogecoin yatırımcılarını şoka sokan bu değer kaybı ile Dogecoin fiyatı 0.2227 dolar seviyesine kadar geriledi.

Daha önce Coinbase listeleme haberi ile rekora koşan fiyat değeri, geçmişe yönelik son 24 saat içinde ise maksimum düzeyde 0.28 dolardan işlem görebildi. Bu süre zarfında grafikte görülen en düşük fiyat değeri ise 0.2266 dolar olmuştu.

NFT ve Meme Tokenlar Güç mü Kaybediyor?

Uzman analistler meme kripto paralara ve NFT sektörüne ilişkin ilgilerin azalmaya başladığını açıkladılar. Bunun yapılan anketler ve fiyat analist sitelerinin çalışmaları ardından ortaya çıktığını belirtiyorlar. 2021 yılı Mayıs ayı birlikte kayda geçen genel piyasa çöküşü ardından NFT sektöründe de bir nebze durguluğun olduğu ve son haftalarda meme kripto para alımlarının azaldığı belirtiliyor.

SHIB Coin %9 Üstü Geriledi!

Çıkışında iyi bir artışı yakalayan ve sosyal bir deneyi başlatması sebebi ile geniş bir kitleden destek alan SHIB Coin ise bugün %9.10 oranında fiyat düşüşü yaşadı. 0.0000067 dolar seviyesine kadar düşen SHIB Coin, çıkışında gerçekleştirdiği artışı hareketlerini tabloya almakta zorlanıyor.

Alım taleplerinin azalması ile geride bıraktığımı 7 günlük süre içinde en düşük 0.0000066 dolar seviyesinden işlem görürken, alım baskısının arttığı noktada kayda geçirdiği en yüksek fiyat ise 0.0000097 dolar seviyesinde oldu.

PIT Coin Bugün Darbe Aldı!

kripto para nedir

Bugün meme ve köpek akımı kripto paralarda en çok değer kaybını yapan varlık ise PIT Coin olarak açıklandı. PIT Coin%34.04’lük değer kaybı ile yatırımcılarını tam anlamı ile FUD’a yöneltti. 0.0000001 dolar seviyesine kadar fiyat düşüşü yaşayan PIT Coin için risklerin devam ettiği ifade ediliyor. Bugün meme kripto paralar için düşüş risklerinin devam ettiğini belirten analistler artış için Bitcoin fiyatlarında düzeltmenin oluşması gerektiğini açıklıyorlar.