• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Lark Davis Açıkladı: MATIC İçin 5 Dolar Artış Bekliyorum!

lark davis kimdir

Popüler kripto para yatırımcısı ve trader’ı olan Lark Davis, bir kripto para birimi için rekor kazançların yakın olduğunu açıkladı. Tahminleri çok kez tutan ünlü isim, katman 2 Ethereum’un ölçeklendirme çözümü olan MATIC Coin’e dikkatleri çekti.

Lark Davis’e göre, 368.000 Twitter takipçisinin ve diğer yatırımcıların bilmesi gereken bir konu var. Katman 2 Ethereum’un ölçeklendirme çözümü olarak bilinen MATIC Coin, Lark Davis’e göre, yukarı yönlü bir hareket için hazırlanıyor. Yaptığı açıklamada,“MATIC fiyatında 5 dolara yakın artışı ilk adımda bekliyorum. Bu noktadan sonra ise daha büyük bir yükseliş başlayabilir.“ ifadelerine yer verdi.

MATIC Coin 2020’den Bugüne Ne Kadar Arttı?

matic coin nedir

MATIC Coin, 2020 yılının Haziran ayından buyana %7.000 üzerinden artış yaptı. Diğer yandan Lark Davis, popüler kripto para biriminin hala %200’ün üzerinde artış yapmaya yakın olduğunu belirtti.

Ünlü isim, güncellediği kendi yatırım portföyünü de açıkladı. Yatırım tercihleri arasına MATIC Coin’i dahil ettiğinin altını çizdi. Usta trader, portföyünün geniş bölümünde Bitcoin, Ethereum ve USDC tuttuğunu, %30 oranlık alanda ise MATIC Coin ve diğer altcoinlere yer verdiğini ifade etti.

Lark Davis Portfoyünü Açıkladı!

Lark Davis sahip olduğu portföyde öne aldığı İlk 5 altcoin’i takipçilerine açıkladı. Ona göre kazanmasını sağlayan ilk 5 altcoin tercihi, DOT, MATIC, EGLD, RAMP ve INJ Coin kripto para birimleri.

Ayrıca bir tweet atarak ADA Coin’e ise başka bir cüzdanda sahip olduğunu açıkladı. Ünlü trader bu altcoin seçeneklerinin 2021’de yatırıma değer olduklarını düşünüyor. Her birinin ayrı nitelikleri sunduğunu belirten başarılı trader, ADA’yı ilk 5 seçenek içine koymadığını ancak 6. seçenek olarak değerlendirilebileceğini açıklıyor.

Lark Davis’in Geleneksel Borsada Tercihleri

Lark Davis’in yatırım tercihlerinde sadece kripto paralara değil geleneksel borsa araçlarına da yer verdiği biliniyor. Ona göre alın ve gümüş’e geleneksel borsada yatırım yapmak oldukça akıllıca bir işlem. Kripto dünyasının yakından takip edilen ismi geleneksel borsa yatırım portföyünün %10’unda altın ve %3’ünde ide gümüş bulundurduğunu açıkladı.

MATIC Coin Ne Durumda?

matic coin nedir

Lark Davis’in 2021’de yatırıma değer bulduğu MATIC Coin’in günümüzdeki durumuna baktığımızda ise değer kaybını görüyoruz. 18 Haziran 2021’de öğlen sularında 1.47 dolar seviyesinden işlem gören MATIC Coin, %4.41 değer kaybı içinde yer alıyor. Ancak ünlü trader önümüzdeki birkaç ay içinde 5 dolarlık yükseliş beklediğini analiz sonuçlarında verdi. Buna göre eğer beklenen gerçekleşirse 5.47 dolar seviyesindeki fiyat değerleri tabloya gelebilecek.