• BITCOIN/TL
  2249748,162
  % 0,00
 • ETHEREUM/TL
  120436
  % -0,32
 • RIPPLE/TL
  17.12
  % -2,39
 • BITCOIN CASH/TL
  16240.61,417
  % -2,65
 • LITECOIN/TL
  2783.7
  % -2,83
 • COSMOS HUB/TL
  276.68
  % -3,37
 • CARDANO/TL
  15.52
  % -4,42
 • TETHER/TL
  32.21
  % 0,11

Jung Radarına Yakalanan 5 Altcoin’i Açıkladı! Artabilirler!

Jung Radarına Yakalanan 5 Altcoin’i Açıkladı! Artabilirler!

Ünlü kripto para trader’ı Brien Jung, patlama potansiyeli olan altcoinleri açıkladı. Yaşanan piyasa düşüşü ardından bu yaz yatırıma değer gördüğü altcoinler hakkında bilgi verdi. Trader,“ Fiyat gerilemeleri birer fırsat.“ dedi.

Ethereum Trader Listesinin Başında!

ethereum nedir

Jung’un yaptığı listede ilk sırada Ethereum yer aldı. Jung,“ETH, Bitcoin’in söylediği gibi sıradan bir değer deposu değil. Bundan çok daha fazlası olduğunu kanıtlıyor. Kullanıcılarına devrim yaratma şansı veriyor.“ ifadelerini kullandı. Ünlü trader, Ethereum’un NFT çıkarma, medya ağları yaratma, ağ üzerinden ödeme yapma, akıllı sözleşme devreye alma gibi pek çok fırsatı sunduğunu açıkladı. Bu yüzden geleceğinin parlak olduğunu belirtti.

Jung’un listesine giren ETH, 7 Haziran 2021’de saatler 11:04’ü gösterirken 2.764 dolar seviyesinde fiyatlandı. CoinMarketCap verilerine göre aynı dakikalarda %2.45 değer kazanımında olan ETH, yinede psikolojik seviye olan 3 bin doların altında yer alıyor.

MATIC Coin Listede!

Jung’un listesinin ikinci sırasında yer alan kripto para ise MATIC Coin oldu. Polygon platformunun son dönemlerde başarılı işler yaptığına ve önemli pek çok platform ile bağlantıya girdiğine dikkat çekti. MATIC Coin’in %26.700’lük tarihsel artışından söz eden Jung, onun 2021 Mayıs ayında da pek çok önemli altcoin’i geride bıraktığını belirtti.

Jung’un radarına takılan diğer bir kripto para, LINK Coin oldu. Trader, Chainlink’in tüm piyasaya değer katmak amacı ile eşsiz protokoller ile çalıştığını ve diğer kripto para birimleri ile rekabette olmaya gerek duymadığını ifade etti.

Jung’un listesinde yer edinen MATIC Coin, 7 Haziranda saatler 11:06’yı gösterirken %6.76 değer kazanımı içinde. 1.67 dolarlık fiyatı tabloya alan MATIC, değer kazanımını şuan için devam ettiriyor.

Trader ADA Coin’e Dikkat Çekti!

Kripto para dünyası tarafından çokça takip edilen Jung, listesinde ADA Coin’e de yer veriyor. Cardano projesinin için saygın bilim insanlarının, akademisyenlerin bulunduğunu söyleyen trader, proje ağını rakiplerinden ayıran Ourobodos teknolojisinin çarpıcı olduğunu düşünüyor. Çok daha avantajlı bir Proof of Stake modelini sunan bu teknolojinin yatırımcılarca yüksek ilgi görebileceğine inanıyor.

Trader AAVE Coin’den Söz Etti

ethereum fiyatlari

Jung’un bu yaz yatırma değer kripto paralar listesine eklediği son coin ise Aave Coin oldu. Trader, AAVE ağının şuanda en iyi ağ olduğunu, bir aracıya gerek duymama konseptini en iyi şekilde yansıttığını açıkladı. Ağda, Ethereum akıllı sözleşmelerinin kullanımında dahi özerk bir modelde çalışılabildiğini, güvenli DeFi deneyiminin yaşanabildiğini belirtti. Bu sebeple altcoin’in yüksek talep alabileceğini ve ilerleyen süreçte değerlenebileceğini düşünüyor.