• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Elon, Tesla Hisselerini Satıyor Mu! Gündeme Bomba Gibi Düşen İddia!

bitcoin fiyatlari

Gündemi kasıp kavuran şok iddia ile gündem durulmak bilmiyor. Her geçen gün yeni gündemin oluştuğu; fakat konunun asla değişmediği Elon gündeminde sular bir türlü durulmak bilmiyor. Yaşanan kargaşada herkes şoke etkisinde gündemi takip ederken konuşulanların gerçek olup olmadığı ise büyük merak konusu. Yaşanılan bu olaylar eşliğinde kripto dünyasında ki tüm gözler Elon’a çevrilirken, gelebilecek en ufak bir açıklama gündemde bomba etkisi yaratacak.

Yaptığı Her Hareket İle Gündem Yaratan Elon Musk’dan Yeni Olaylar

doge coin dusuyor mu

 Elon Musk’ın her söylediği olay olmaya devam ederken, attığı tweetler ile de dünya gündeminden düşmeyen Elon, bu sefer ki gündem de ise kendi kriptosunu satarak başka bir kripto alacağını duyurdu mu, yoksa bunlar sadece bir dedikodu mu. Merakla beklenen bu soruların cevaplarının ise Elondan gelecek bir açıklama ile yapılması bekleniyor. Elon Musk bazıları için kripto dünyasının en sevilen ismiyken bazıları için ise en nefret edilen ismi oldu. Musk, kendi icatı olan Tesla aracı için bitcoin ile anlaşarak büyük bir çıkış yapmıştı. Bir an da Dogecoini desteklemeye başlayan Elon oldukça şaşırtıcı bir atak yapmıştı.

Musk’ın Şimdi ki Hamlesi Merak Konusu

elon musk twitter

 Elon Musk’ın şimdi ki hamlesi ise Twitter dan geldi, Elon Musk’ın tweet’inde Teslanın hisselerinin%10 satılması oylanırken, tesladan çekilip farklı bir kriptoya yatırım yapacağı söylentiler arasına geçti. Bu söylentilerle birlikte Elon Musk’ın yanıtsız kalması ise oldukça şaşırtıcıydı. Dedikoduların önünü kesmediği gibi yalanlamayan Elon gündeme oturarak her zaman ki gibi kafaları oldukça karıştırdı. Bu tweetten sonra birçok takipçisi yorum yaparken en önemlisi bitcoin boğası olan Michael Saylordan geldi. Saylor, tweetinde Teslanın tüm hisselerinin tümünü bitcoine çevirmesini ve 25 milyar dolarlık bitcoin almasını söyledi. Bu yoruma sessiz kalan Musk’ın ne yapacağı ise iyice merak konusu oldu. Diğer söylentiler arasında olan ise Musk’ın yeni finansmanının Dr. Kevorkian olabileceği de söylenerek kafalar iyice karıştırıldı. Tüm söylentilerin ardından sessizliğe bürünen Musk’dan bir açıklama bekleniyor. Onun atacağı adımın devamında tüm kripto dünyasında hareketler değişecektir.