• BITCOIN/TL
  2235214,341
  % -0,85
 • ETHEREUM/TL
  120996
  % -0,57
 • RIPPLE/TL
  17
  % -1,18
 • BITCOIN CASH/TL
  16515.52,707
  % 0,44
 • LITECOIN/TL
  2776.87
  % -1,73
 • COSMOS HUB/TL
  276.12
  % -2,23
 • CARDANO/TL
  15.58
  % -1,66
 • TETHER/TL
  32.15
  % -0,08

Elon Musk Tweeti İle Artan Babydoge Kazanımı Sürdürüyor!

Elon Musk Tweeti İle Artan Babydoge Kazanımı Sürdürüyor!

2 Temmuz’da beklenmedik bir gelişme yaşandı ve Babydoge fiyatı %100 değer kazanımını tabloya aldı. Dogecoin topluluğu tarafından geliştirilerek, geniş katkılar ile piyasaya çıkarılan Babydoge şimdilerde koşmaya başladı.

2 Temmuz’da sabah saatlerinde Elon Musk Dogecoin hakkında birkaç paylaşım gerçekleştirmişti. Hemen ardından ise Babydoge’nin adını kullanarak çocukların çok sevdiği bir çocuk şarkısının sözlerini BabyDoge’ye uyarladı ve paylaştı. Hemen ardından Babydoge’nin %100 fiyat artışı yaptığı gözlemlendi. Dün gerçekleştirdiği %100 değer kazanımı ile dikkatleri üzerine çeken Babydoge bugünde değer kazanımını korumayı başardı.

Babydoge Fiyatında Son Durum!

Babydoge fiyatında meydana gelen son değişim ardından köpek akımı kripto para birimi yatırımcıları merak içinde ve fiyata ilişkin son verilerin neler olduğunu araştırıyorlar. Bugün saatler 12:12’yi gösterdiğinde Babydoge 0.00000001 dolar düzeyinden işlem gördü ve %37.85 oranındaki değer kazanımını tabloya aldı. Tabloda şuan %100 değer kazanımı bulunmasa da %37 üzeri değer kazanımı korundu.

Elon Musk Babydoge Destekçileriden!

Babydoge piyasa çıkış yaptığında Dogecoin topluluğu, “Babydoge babasından birkaç numara öğrendi.“ sloganı ile sosyal medyada yer almayı tercih ettiler. Bu tanıtım ardından ise diğer Dogecoin destekçilerinin de katılımı ile topluluk genişledi. Bir Dogecoin destekçisi olan ünlü girişimci Elon Musk’ın Baby doge’ye karşı sempatisinin olduğu ve onun fiyat artışını desteklemek istediği görülüyor.

Babydoge’nin Nitelikleri Rekabette Yetersiz mi?

Babydoge uzman analistlere göre belirleyici niteliklere sahip olmayan bir kripto para birimi. Analistler piyasa NFT satın alma, kredi verme, pasif gelir elde etme, depolama alanı kiralama, uygulama yaratma, bağış yapma amaçlı kullanılabilen pek çok kripto paranın bulunduğunu açıklıyorlar. Bu yeni nesil altcoinlerin aynı zamanda düşük masraflı transfer be düşük işlem ücretli takasa da imkan sunduklarını belirtiyorlar.

Analistlere göre Babydoge’yi özel kılabilecek sadece 2 nitelik bulunuyor. Bunların ilki hızlı işlem ikincisi ise işlem ücretlerinin belirli kısmının topluluğa geri dağıtımı olarak biliniyorlar. Uzman analistlere göre Elon Musk etkisi ile meydana gelen %100’lük değer kazanımı bir balon artış olabilir ve Temmuz ortasında fiyat gerileyebilir.

Analistlerin Babydoge İçin Tahminleri Ne?

bitcoin fiyatlari

Uzman analistler %100’lük değer kazanımının çok kısa bir süre korunabildiğini, 3 Temmuz’da %37 üzeri değer kazanımında güncellemenin ise yine nitelik ve talep eksikliğine bağlı gerçekleştiğini savunuyorlar. Diğer bir analist kesim ise niteliğe değil, Elon Musk desteğine bağlı artışların 2021 senesi süresince pek çok farklı noktada oluşabileceğini tahmin ediyor.