• BITCOIN/TL
  2128372,694
  % 0,52
 • ETHEREUM/TL
  115454
  % -0,34
 • RIPPLE/TL
  16.15
  % -0,16
 • BITCOIN CASH/TL
  12858.43,688
  % 0,98
 • LITECOIN/TL
  2437.07
  % 1,06
 • COSMOS HUB/TL
  226.44
  % 0,82
 • CARDANO/TL
  12.6
  % -0,08
 • TETHER/TL
  32.82
  % 0,92

Ekim Ayının Starı The Graph (GRT) Şimdi Ne Yapacak?

Ekim Ayının Starı The Graph (GRT) Şimdi Ne Yapacak?

Kripto para piyasaları, son dönemlerde yakaladığı hareketliliği hafta sonunda duraklattı. Geçtiğimiz hafta 67 bin dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin (BTC), yaklaşık %10’luk bir geri çekilme ile ilerlediği hafta sonunda 60 bin dolar desteğini de kaybettikten sonra yeni haftaya yeniden 62 bin dolar seviyesinin üzerinde girmeyi başardı. Bitcoin’in bu bölgelerde hareket ediyor olması, genel anlamda kripto para piyasalarını da yukarı yönlü olarak etkiledi. Ancak altcoinler arasında yaşanan bu hareketlilik, bazıları için beklenenden daha iyi sonuçların görülmesini sağladı. Piyasadaki yukarı yönlü sinyallerden en yüksek şekilde payını almayı başaranlardan biri de The Graph (GRT) oldu. Ekim ayının parlayan altcoinlerinden GRT için analistler neler düşünüyor?

The Graph (GRT) Ekim’de Neredeyse Yüzde 100 Arttı

grt coin nedir

Ekim ayı, kripto para piyasalarının yeniden ciddi yükselişler elde etmesi için harika bir zemin hazırladı. Bu ortamda GRT, 0,63 dolar seviyesinden 1,18 dolar seviyesine kadar neredeyse %100 oranında bir değer artışı gösterdi. Ekim ayında bu denli ciddi bir yükseliş elde eden GRT için analistler, kısa vadede ilk fiyat hedefinin 1,65 dolar seviyesi olabileceğini ifade ediyor. Analistler, bu fiyat bölgesi için GRT’nin önünde ciddi bir direncin olmadığını ifade ediyor. GRT için analistler, 1 Ekim’de başlayan alçalan direnç çizgisinden yukarı yönlü hareketin, Eylül ayı genelindeki düşüş eğilimini sonlandırdığını belirtiyor.

The Graph (GRT) Teknik Göstergeler

Analistler GRT adına RSI ve MACD faktörlerinin fiyatı yukarı yönlü tetiklemeye devam ettiğini, RSI göstergesinin de Ekim ayı başındaki kırılmadan bu yana arttığını belirtiyor. 23 Ekim tarihinde GRT adında RSI bölgesi aşırı alış baskısını teyit ederek 70 seviyesinin üzerine çıktı. Bu noktada analistler, altcoinlerde rallilerin önemli kısmının RSI 70 bölgesi üzerinde yaşandığını ifade ediyor.

The Graph (GRT) İçin Yükseliş Yeniden Başlayacak Mı?

grt coin nedir

Grafiklere bakıldığında, GRT’nin USDT karşısındaki başarısını Bitcoin’e karşı gösteremediği görülüyor. Ancak analistler burada da Bitcoin’in yeni bir hareket hazırlığında olabileceğine işaret ediyor. GRT’nin, BTC paritesinde uzun vadeli alçalan direnç çizgisinden çıkışı ve başlangıçta altından saptıktan sonra 1.500 satoshi yatay alanını geri alışı ile birlikte, analistler yükseliş hareketlerinin başlayabileceğini belirtiyor.