• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Dünyaca Ünlü Markanın Paylaşımı DOGE Topluluğunun Dikkatini Çekti!

Dünyaca Ünlü Markanın Paylaşımı DOGE Topluluğunun Dikkatini Çekti!

Dünyaca ünlü deodorant markalarından AXE yaratıcı tweet’iyle kripto para dünyasının ilgisini çekti. Deodorant markası, Dogecoin isimli yeni ürün serisinin lansmanı ile aynı adı taşıyan etiketini paylaşım ile duyurdu.

DOGE ve AXE Adı Aynı Karede Yer Aldı!

bitcoin fiyatlari

Kripto para dünyası bugün yeni bir gelişmeye daha şahit oldu. Dogecoin için yeni bir iş ortaklı dünyaca ünlü deodorant markası AXE’dan geldi. AXE, Dogecoin adlı ile çıkaracağı yeni serisinin lansmanın heyecanında. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak, yeni deodorant markası Dogecoin bandrollü serinin çıkış tarihini ise 20 Temmuz olarak açıkladı.

Dünyaca ünlü deodorant markası tarafından paylaşılan tweet ise kısa süre içinde viral oldu. Bu paylaşım aynı zamanda marka içinde ücretsiz bir reklam görevi gördü. Tüm Dogecoin takipçileri paylaşıma büyük bir ilgi gösterdiler ve bu paylaşımı diğer pek çok alanda yaydılar. Meme kripto para biriminin kurucularından olan Billy Marcus da aralarında yer almak üzere çeşitli Twitter kullanıcıları Tweet’e yanıt verdiler.

Dünyaca Ünlü Markalar Doge’yi Destekliyor!

AXE daha önce meme kripto para birimine sempati duyduğunu belli etmişti. Ancak aynı adlı bir seri ürünü çıkarması ise yepyeni bir fikir olarak gündemde yer aldı. Markanın resmi hesabından, kripto para birimi için defalarda benzer destek mesajları yayımlandı. Diğer yandan ünlü marka, tanınınmış diğer markalar olan Snickers ve Milky Way ile birlikte doğaçlama bir şekilde DOGE doğum günü partisine katılan şirketler arasında yer aldı.

Dogecoin 2013 senesi 6 Aralıkta Bitcoin kod tabanlı olarak piyasaya sürülmüştü. Dogecoin oldukça hızlı bir şekilde kripto para dünyasının ilgisini çekmeyi başardı. Şimdilerde ise ünlü markaların desteklediği bir kripto varlığa dönüşüyor.

Dogecoin Fiyatında Son Durum Ne?

bitcoin nedir

16 Temmuz tarihinde saatler 15:21’i gösterdiğinde Dogecoin %6.24 oranında değer kaybını tabloya aldı ve 0.1779 dolar seviyesinden işlem gördü. Ancak analistler dünyaca ünlü markanın paylaşımları ardından ilerleyen günlerde bir fiyat artışın daha tabloya gelebileceğini açıklıyorlar. Yatırımcıları yakın fiyat takibine davet analistler, değerlenme beklentilerinden söz ettiler.

Dogecoin geride bıraktığımız son 24 saat içinde en yüksek 0.1902 dolardan ve en düşük ise 0.1752 dolardan işlem gördü. İşlem hacmi bakımından %13.15 oranında artışı son 24 saat içinde kayda geçirdi. Dogecoin geride kalan 7 günlük süre bazında en iyi performansını ise 0.2277 dolardan işlem gördüğü anda gerçekleştirdi.