• BITCOIN/TL
  2130779,415
  % 1,15
 • ETHEREUM/TL
  115457
  % 0,28
 • RIPPLE/TL
  16.09
  % -0,11
 • BITCOIN CASH/TL
  12857.28,662
  % 1,86
 • LITECOIN/TL
  2455.96
  % 1,90
 • COSMOS HUB/TL
  227.36
  % 1,30
 • CARDANO/TL
  12.69
  % 1,06
 • TETHER/TL
  32.76
  % 0,80

Deneyimli Analist Yükseliş Beklediği 5 Altcoini Açıkladı

Deneyimli Analist Yükseliş Beklediği 5 Altcoini Açıkladı

Kripto para piyasasında pek çok yatırımcı tarafından takip edilen Coin Bureau kanalının ünlü analisti Mike Jenkins yeni paylaşımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Önümüzdeki haftalar ve aylardan itibaren yükseliş beklediği altcoin projelerini listeleyen popüler analistin bu açıklamaları, kripto para yatırımcıları tarafından büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz günlerde benzer bir kanalda IOTX kripto para birimi için yükseliş tahmininde bulunan Mike Jenkins, takipçilerine çok ciddi oranlarda kazanç fırsatı sağlamıştı. Çünkü pek bilinmeyen bu kripto para biriminin fiyatı yüzde 400 oranında artarak Mike Jenkins tahminlerini haklı çıkarmıştı.

Kripto para sektöründe geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Mike Jenkins, önümüzdeki haftalarda ciddi anlamda yükseliş beklediği kripto para birimlerini sıraladı. Ünlü analist, kişisel portföyünün önemli bir kısmını Ethereum’da tuttuğunu söyleyerek paylaşımında ETH öne çıkardı. Önümüzdeki haftalarda ETH fiyatında çok ciddi yükselişler gelebileceği vurgulayan analistin bu açıklaması altcoin yatırımcılarının radarına takıldı.

ETH ve ADA Fiyatlarında Yükseliş Beklentisi

ripple davasi

2021 yılının sonuna kadar ETH fiyatında güzel rakamların görüleceğine inanan analist Mike Jenkins, şunları söyledi: “Elimdeki varlıklar arasında yükseliş beklentisi sınırlı ancak potansiyeli yüksek Ethereum bulunuyor. Yukarıdaki hedeflerine ulaşma ihtimali son derece yüksek olan Ethereum (ETH) benim için vazgeçilmez” Usta analist, özellikle son güncellemeden sonra ETH’nin deflasyonist bir yapıya sahip olduğunu hatırlattı. 2022 yılına kadar Ethereum ağ hareketliliğinin artmasını bekleyen analist daha fazla Ethereum’un yakılacağını düşünüyor.

Deneyimli kripto para analisti ikinci seçenek olarak da Cardano (ADA) kripto para birimini öne çıkardı. Mike Jenkins, Ethereum’dan daha güçlü şekilde yükseliş göstereceğini düşündüğü ADA coin hakkında şunları vurguladı: “Uzun zamandır beklenen akıllı sözleşme güncellemesi haftalar sonra hayata geçiyor. Cardano (ADA) ağını kullanmak isteyen yüzbinlerce kullanıcı bulunuyor. Ağ dApp projeleri için harika bir alternatif olacak”

Yatırımcısına Kazandıracak Altcoin Tavsiyeleri

bnb coin

Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analist Jenkins, altcoin sepetindeki diğer kripto para birimlerini de takipçileriyle paylaştı. Bunlar arasında sepetin ilk sıralarında Solana (SOL) tuttuğunu söyledi. Yükseliş hareketine devam edeceğini söyleyen analist, Visa veya Mastercard gibi geleneksel sistemler kadar işlem gerçekleştirebilen Solana ağının taşıdığı devasa potansiyele dikkat çekti. Bu sene içinde Solana’nın diğer kripto paralara kıyasla daha fazla kurumsal yatırım alması da projenin gelecekte çok fazla kazanç sunacağının bir göstergesi olarak gösterdi.

Deneyimli kripto para analisti önümüzdeki haftalarda yatırımcısına kazandıracak altcoinler listesinde Polygon (MATIC) yer verdi ve şunları söyledi: “Polygon, Ethereum için tercih edilen önemli bir layer2 çözümdür. Hızlı ve ucuz aynı zamanda ETH ile son derece uyumlu bir yapıya sahip.” Takipçilerine kazandıran tavsiyeler veren popüler analist son olarak Terra (LUNA) tavsiyesinde bulunarak yükseliş beklediği altcoinler listesini tamamladı.