• BITCOIN/TL
  2244771,621
  % 0,12
 • ETHEREUM/TL
  126428
  % 7,22
 • RIPPLE/TL
  17.01
  % -0,04
 • BITCOIN CASH/TL
  16348.74,434
  % 1,85
 • LITECOIN/TL
  2802.08
  % 2,03
 • COSMOS HUB/TL
  277.01
  % 1,39
 • CARDANO/TL
  15.61
  % 1,44
 • TETHER/TL
  32.18
  % 0,13

Deneyimli Analist Bu Aya Damgasını Vurabilecek Coinleri Sıraladı

Deneyimli Analist Bu Aya Damgasını Vurabilecek Coinleri Sıraladı

Kripto para piyasasında hareketli bir dönemden geçilirken, en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı yakından takip ediliyor. Bunun yanı sıra BTC fiyatı yükselişe geçtiğinde altcoin fiyatlarında da ciddi seviyede ralliler başlıyor. Deneyimli analistler arasında yer alan Jason Pizzino, son açıklamasında altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulundu. Ünlü kripto para analisti, bu aya damgasını vurabilecek 3 kripto para birimini öne çıkarırken yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Kripto para piyasası Ağustos ayına çok hızlı bir ivme hareketiyle başladı. Yükselişe geçen pek çok kripto para birimi bu sayede yatırımcısını sevindirirken bazı kripto para birimlerinde ise beklenmeyen düşüşler görüldü. Özellikle altcoin piyasası inişli çıkışlı grafiği ile çok kapsamlı bir hareket izlerken analistler de bu grafikleri detaylı bir şekilde yorumlamaya başladı. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analistlerden Jason Pizzino, son paylaşımında altcoin yatırımcılarına seslendi.

Ağustos Ayında Kazandıracak Altcoinler

bitcoin in son fiyati

Altcoin piyasasına hakim olması ve başarılı tahminleri ile tanınan Jason Pizzino, yine çarpıcı bir açıklama yaptı. Deneyimli analist ağustos ayında yatırımcısının yüzünü güldürecek 3 altcoin projesini mercek altına aldı. Ünlü traderın listesinin ilk sırasında Pirate Chain (ARRR) yer aldı. Jason Pizzino ayın en iyi kripto para birimi olarak bu altcoini seçti ve yatırımcılara tavsiye etti.

ARRR altcoin projesinin Bitcoin ve USD karşısında güçlenen görünümüne dikkat çeken deneyimli analist, her iki paritede yükseliş beklediğini söyledi. HH ve HL olarak açıklanan yüksek yüksekler ile yüksek diplere dikkat çeken Jason Pizzino şunları söyledi : “Bu üçü arasında benim favorim. ARRR çok büyük… Bu iyi görünüyor… Henüz patlamadık… 4 doların üzerinde bir kırılma, teyit veya güvenli giriş için uygun olabilir. Güzel, yavaş, sabit bir tempo harika olurdu.”

FTT ve BADGER Projelerini Tavsiye Etti

nft nedir

Altcoin yatırımcılarının en çok sevdiği popüler analistlerden Pizzino, ARRR token hakkında son olarak şunları söyledi: “ARRR/BTC de iyi görünüyor… Bunu sürekli yükselen bir yükseliş trendinde görmek istiyoruz: daha yüksek zirveler, daha yüksek dipler… Pirate Chain iyi görünüyor ve projeyi beğendim.” Popüler analist bunun ardından FTX kripto para borsasının yerel kripto para birimi FTT’ye parantez açtı.

FTT’nin düşüş trendinden, hem USD hem de BTC paritesinde daha yüksek seviyelere çıktığını vurgulayan analistin bu paylaşımı büyük ses getirdi. Fakat tecrübeli analist, yükseliş trendini ve kırılım teyit etmesi için FTT’nin bir başka yüksek seviye daha yapması gerekeceğini hatırlattı. Ünlü analist bunun ardından son kripto para projesini açıkladı.

Bitcoin‘i diğer blokzincirlerine getirmeyi amaçlayan bir proje olan Badger DAO son zamanlarda analistlerin de radarından çıkmıyor. Pizzino son analizinde, ancak yine de BADGER yatırımında dikkatli olunması gerektiğinin altını çizdi.