• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Deneyimli Analist Bitcoin’de Kritik Seviyeyi Açıkladı!

Deneyimli Analist Bitcoin’de Kritik Seviyeyi Açıkladı!

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında hareketli bir dönem yaşanıyor. Kripto para yatırımcıları borsalardaki BTC fiyatını yakından takip ederken aynı zamanda kripto para uzmanlarının görüşlerini merak ediyor. En popüler analistler, Bitcoin fiyatındaki değişimleri yakından incelerken dikkat çekici açıklamalarıyla yatırımcılara önemli yatırım tavsiyeleri de veriyor. Bunlar arasında topluluğun yakından takip ettiği Penthoshi kullanıcı adlı anonim analist de yer aldı.

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan usta analist Penthoshi son analiz raporunda Bitcoin hakkında çarpıcı değerlendirmeler yaptı. En büyük kripto para birimi BTC hakkında Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken deneyimli analist, kritik seviyeleri açıkladı. Eğer Bitcoin, analistin belirtmiş olduğu kritik seviyeyi kırarsa, deneyimli kripto para uzmanına göre bir daha asla durdurulamayacak potansiyele ulaşacak.

BTC’de 48 Bin Dolarlık Kritik Seviye

bitcoin satis

Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği usta analistlerden Penthoshi, son paylaşımda BTC için 48 bin dolar fiyatın çok önemli olduğunu vurguladı. Bitcoin’in durdurulamaz hale gelmeden önceki son noktanın 48 bin dolar seviyesi olduğunu iddia eden analist şunları söyledi: “Bence Bitcoin’de 48.000 doların üzerinde bu treni durduracak hiçbir şey yok. 48.000 dolar bandının yukarı yönlü kırılması Bitcoin’de sert yükselişlerin başlamasını tetikleyecek. 45.000-48.000 dolar seviyesi, bence çok güçlü bir direnç seviyesi. Bu nedenle Bitcoin yukarı yönlü herhangi bir kırılmadan önce muhtemelen tekrar 40.600 doları bandını görebilir.”

Ünlü analist Bitcoin için teknik analizi yaparken çarpıcı açıklamalarda bulundu. Penthoshi’ye göre tüm gözler BTC için 48 bin dolar seviyesine kilitlenmiş oldu. Bu seviye lider kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için oldukça kritik bir önem taşıdığını gösteriyor. Bitcoin fiyatı piyasadaki son verilere ve güncel borsa değerlerine göre 45 bin dolar desteğini korumaya çalışıyor.

ETH Fiyatında Yükseliş Beklentisi

Tecrübeli kripto para analisti, Bitcoin için övgü dolu açıklamalar yaparken Ethereum’a da ayrı bir parantez açtı. Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum geleceğini değerlendiren Penthoshi, çok tartışılacak ifadeler kullandı. Penthoshi, lider altcoinin 2 bin 700 dolar seviyesinde bir yükseliş patlamasına hazırlandığını dile getirdi. Ünlü analistin bu açıklamaları da kripto para topluluğunda büyük ilgi yarattı.

ETH için kısa vafdeli tahminde bulunan Penthoshi şunları söyledi: “Ethereum’da daha yüksek seviyelerin görülmesi için öncelikli olarak test edilmesini beklediğim dip seviyeleri grafikte işaretledim. Bu, fiyat bandı kişisel olarak ETH satın alımı yapacağım ilk alan.”

“Ethereum, BTC’yi Geçecek”

bitcoin

Ünlü kripto para yatırımcısı, Ethereum’un yakında Bitcoin’in koltuğunu devralacağını ve piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olacağını iddia etti. Pentoshi bu tahminlerini desteklediği birkaç önemli katalizörü de takipçileri ile paylaşınca tüm dikkatleri üzerine çekti. Pek çok kripto para yatırımcısı analistin bu görüşlerine tepki gösterdi.