• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Cardano, BTC, ETH, DOGE Değer Kazanımında!

Cardano, BTC, ETH, DOGE Değer Kazanımında!

Kripto para piyasasında 5 Haziranda önemli kripto para birimlerinde fiyat artışları mevcut oldu. Analistler ise ilerleyen seanslarsa artışa devam edebilecek kripto para birimleri hakkında bilgi sundular.

Analistler budün Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum’un değerlenme süreci içinde olduklarını, bunun piyasaya pozitif bir etki yaptığını ifade ettiler. Kripto para piyasasında bugün önemli varlıklarda fiyat artışı görülürken, karamsar havanın piyasa üzerinden bir nebze kalktığı kayda geçti.

Bitcoin Fiyat Artışı

bitcoin nedir

Bitcoin, 5 Haziran 2021’de saatler 12:33’ü gösterirken %2.86 oranında değer kazanımı içinde yer aldı. Aynı dakikalarda Bitcoin fiyatı 37.630 dolar seviyesindeyken, analistlerin kritik gördüğü 37.500 dolar düzeyinin üzerinde yer alıyor. Analistler ise piyasadaki karamsar havanın kalkmasına bağlı olarak, Bitcoin artışının ilerleyen seanslarda devam edebileceğini açıkladılar. Bitcoin Elon Musk’ın yapmış olduğu kırık kalp paylaşımı ile birlikte değer kaybı içine dün giriş yapmıştı, ancak fiyat düzeltmesi ile bugün kayıplarını geri kazanıyor.

Ethereum Değer Kazanımı

5 Haziran’da analistlerin ilerleyen seanslarda artışa devam edebileceğini düşündükleri bir diğer kripto para ise ETH oldu. Ethereum bugün değer kazanımlarını kayda aldı. 5 Haziranda saatler 12:37’yi gösterirken ETH fiyatı 2.794 dolar seviyesinde yer alıyor ve %5.95 değer kazanımını tabloya alıyor.

Pos konsensüs’e geçiş konusunda ve güncelleme gecikmeleri bazında eleştirilen ETH her şeye rağmen kayıplarını geri kazanmak için yükseliyor. Kritik seviye olarak nitelendirilen 2.650 dolarlık fiyatın üzerinde bir fiyat şuan tabloya geliyor.

DOGE Fiyat Artışına Devam Ediyor!

Dogecoin, Coinbase Pro’da işleme girme haberleri ardından değer kazanımı içine bir çok kripto paradan önce giriş yapmıştı. 5 Haziranda ise yine analistlerin ilerleyen seanslarda artış bekledikleri varlıklar arasına girmeyi başardı. 5 Haziranda saatler 12:39’u gösterirken Dogecoin 0.3881 dolarlık fiyatı ile öne çıkıyor ve %5.73 oranında değer kazanımını kayda alıyor.

XRP Coin ve ADA Coin Değerlendi!

dava

Bugün önemli 3 farklı kripto para birimindeki fiyat artışlarına bağlı olarak piyasanın geneline yayılan bir fiyat düzetmesi bulunuyor. İyimser hava kuvvetlenirken son haberler ardından fiyat gerilemesi yaşayan XRP Coin’de bugün %3.09 değer kazanımının içinde. Yatırımcıları sevindiren bu artış ile 5 Haziranda saatler 12:41’i gösterdiğinde XRP Coin fiyatı 0.98 dolar seviyesinden işlem gördü.

Bu hafta adından çokça söz ettiren ve Hoskinson’un açıklamaları ardından fiyat yükselişine geçiş yapan Cardano Coin, analistlerin artış devamı bekledikleri varlıklar arasında yer aldı. ADA Coin 5 Haziranda saatler 12:45’i gösterirken 1.75 dolarlık fiyatı tabloya alıyor ve % 2.39 oranında değer kazanımını gerçekleştiriyor.