• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Bu Kripto Paralar Son 1 Aylık Artış Oranı İle ETH’yi Geride Bıraktılar!

Bu Kripto Paralar Son 1 Aylık Artış Oranı İle ETH’yi Geride Bıraktılar!

Son 30 günlük süre bazında Ethereum, %24 oranında değer kaybı ile gündemde yer aldı. Ancak işlem hacmi bakımından ondan çok daha geride olan yeni nesil altcoinlerde ise rekor değer kazanım oranlarının tabloya geldiği saptandı. CoinMarketCap verilerine göre de en iyi artışı yapanlar listesine dahil olan yeni nesil pek çok altcoin ETH artış oranını geçtiler.

KıckToken’dan Beklenmeyen Hareketler!

token nedir

Son bir ay içinde rekor fiyat artışına giden kripto paralar uzman analistlerce açıklandı. Bu varlıkların başında ise beklenmedik bir hamleyi yaparak öne çıkan KıckToken’ı görüyoruz. KıckToken, son 30 gün içinde %11461.92 oranında değer kazanımını yaparken, ETH ise %24 oranında değer kaybını tabloya aldı. Analistler bu altcoinlerin ETH fiyat çıtasından oldukça uzak kripto paralar olduklarını ancak sadece artış oranı açısından onu geçebildiklerini belirttiler.

Babydoge ve BabySHIBA, Son 30 Günde Arttı!

BTC ve ETH’nin ismi değer kayıpları ile anılırken son 30 günde etkili bir fiyat artışının yapan bir diğer kripto para ise BabyDoge oldu. BabyDoge son 30 günlük verilere göre %100.48 oranında değer kazanımı ile çarpıcı bir karı yatırımcıları için sundu. Analistler ilk çıkış döneminde Babydoge alan ve hala satışa gitmeyen kesimin muhteşem bir karı elde ettiklerini açıkladılar.

Piyasaya baby sloganı ile çıkan diğer kripto para birimlerinden BabySHIBA ise aynen Babydoge gibi top 100 listesinden yer aldı. BabySHIBA son 30 gün içinde %67.77 oranında değer kazanarak yatırımcıların kar sundu.

Ethereum’un değer kaybı ile önede olduğu 30 günlük periyotta, Kitten Token’ında değer kazanımı oranı ile Top 100 listesine giriş yaptığı görüldü. Kiiten Token, 30 günlük süre bazında %103.63 oranında fiyat artışı yaparak tüm yatırımcıların ilgisini kendi üzerine çekmeyi başardı.

AXIS Coin 30 Günde Değerlendi!

token nedir

DeFi sektöründe rol alan ve merkeziyetsiz finansal işlemlere yönelenlerin gözdesi olan AXIS Coin ise yine ETH’y, değer kazanımı oranı açısından geçen kripto paralar arasında yer alıyor. Kredi vermek, pasif gelir elde etmek için kullanılan AXIS Coin, son 30 gün içinde %43.84 oranında değerlenerek, yatırımcılarına kar sundu.

AXIS Coin, Babydoge gibi varlıkların 2021 yılı Temmuz ayında pek çok noktada fiyat artışlarını tekrarlayabilecekleri analistlerce açıklandı. LinkEye, RISE Coin gibi geçen aylarda yatırımcıların çok fazla gündeminde olmayan altcoinler de son 30 günde çarpıcı fiyat artışları mevcut.