• BITCOIN/TL
  2138188,547
  % 0,15
 • ETHEREUM/TL
  97598
  % 0,82
 • RIPPLE/TL
  16.74
  % 0,19
 • BITCOIN CASH/TL
  15091.76,102
  % 2,81
 • LITECOIN/TL
  2680.24
  % 0,94
 • COSMOS HUB/TL
  277.88
  % 2,09
 • CARDANO/TL
  15.57
  % 5,93
 • TETHER/TL
  32.26
  % 0,12

Beklenen Oldu! Coinbase Pro Dogecoin’i İşlem Listesine Alıyor!

Beklenen Oldu! Coinbase Pro Dogecoin’i İşlem Listesine Alıyor!

ABD’nin halka açık önemli kripto para borsalarından Coinbase bir duyuru gerçekleştirdi. Son bilgilere göre Coinbase tarafından geliştirilen Coinbase Pro’da Dogecoin ile işlem yapmak, 3 gün sonra mümkün olacak.

Coinbase Pro, Coinbase tarafından geliştirilen ve Premium kullanıcılara özel işlemler sunan bir platformdur. Burada daha teknik ve karmaşık bir kripto para borsası arayüzü yatırımcıları karşılıyor. Çünkü, Coinbase Pro daha çok deneyimli, teknik açıdan ileri seviyede olan kripto para yatırımcı kitlesine ve ticari şirketlere hitap ediyor. Özel analizlere, geniş işlem çiftine ve teknolojik saklama çözümlerine Coinbase Pro üzerinden ulaşmak mümkün hale getirilmiştir. Bu önemli borsada artık Dogecoin ile de alım-satım ve takas işlemleri gerçekleştirilebilecek.

Dogecoin 3 Güne İşlemde!

doge coin yatirim

Coinbase Pro açıklamalarına göre likiditenin sağlanması ve diğer tüm detaylar yolunda gittiğinde maksimum 3 gün içinde, borsadan Dogecoin alınabilecek. Tüm bu gelişmeler ardından ise Elon Musk’ın tahminlerinin gerçekleştiği görülüyor. Elon Musk, Dogecoin’in sadece esprili amaçlı bir varlık olmadığını ve işlem hacmi geniş borsalarda etkili rol oynayabileceğini açıklamıştı. Şimdi ise Dogecoin’in Premium yatırımcılar için sunulacağı gündeme geldi.

DOGE 24 Saatte En İyi Performansı Yaptı!

2021 senesi 2 Haziran’da DOGE Coin’in Coinbase Pro’da işlem listesine dahil edileceği yönünde bilgilerin kesinleşmesi ardından, Dogecoin etkili bir fiyat artışı yaptı. Bu gün CoinMarketCap verilerinde incelenen ilk 100 kripto para birimi arasında en iyi performansı gösteren varlık, DOGE oldu. Diğer yandan 2021 yılı 1 Ocak tarihinde düşük fiyat üzerinden Dogecoin alan ve satışa gitmeyen yatırımcıların ise ortalama %16.000’den fazla yatırım getirisi elde ettikleri belirtildi.

Analistler Dogecoin’in Hangi Yöne Gidebileceğini Açıkladılar

doge coin yatirim

Dogecoin bugün başarılara doymazken, saatler 12:03’ü gösterdiğinde ise CoinMarketCap verilerine göre 0.39 dolarlık tabloya geldi. Bu kapsamda Dogecoin %21.78 oranında oldukça önemli bir değer kazanımını kayda aldı. 24 saatlik süre içinde yatırımcılarını şaşırtmayı başaran Dogecoin, bu kez espri amaçlı imajından sıyrıldığını net şekilde gösteriyor. Analistler ise Dogecoin’in ilerleyen süreçte bir ödeme aracı olarak da tercih edilebileceğini belirttiler.

Dogecoin artışı ardından tahminleri sunan analistler ise Dogecoin’in listelenme gününe kadar değer kazanmaya devam edebileceğini açıkladılar. Diğer yandan işlem girişin ilk gününde gelecek alım talepleri üzerinden ise fiyat çıtasının yükselebileceğini belirtiyorlar. Eğer analistlerin bu tahminleri gerçekleşirse, Dogecoin için hareketli ve parlak bir haftanın içine giriş yapılacak.