• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Analistten Doge Yatırımcılarına Güzel Haber Geldi!

dogecoin tweet

Dogecoin neredeyse 6 aydır bir yükselme göstermemesi ve hep aynı çizgide ilerlemesi yatırımcıları çılgına çeviriyor. Analiste göre ise bu bir tür fırtına öncesi sessizlik olabilir. SHIB’e benzer şekilde bir an da atağa geçebileceğini söyleyen analist DOGE fiyatını değerlendirdi. Analistten Doge Yatırımcılarını sevindiren haber geldi. Dogenin bir an da patlama yaşayacağını söyleyen analist yatırımcıların şaka coinini desteklemesiyle dogenin tamamen kırmızıya geçebileceğini de bildirdi.

DOGE Her An Patlama Etkisi Yaratabilir

bitcoin fiyatlari

 Dogenin yatırımcılarını tereddüte düşüren tartışmada analist bir an da fırlama yaşaması söz konusu olurken şaka coinin desteklenmesi sonucu bir an da yerle bir olabileceğini de bildirdi. Bu analizler sonrası kafaları itice karışan yatırımcılar ne yapacaklarını şaşırdı. Oldukça şaşkınlık olan yatırımcılar şimdi ne olacağını konuşurken analistlerden de bir açıklama bekleniyor. Yatırımcılar analistlerin kendilerine ön ayak olmasını isterken analistler bir sürekli sessizliğe bürünüyor ve her an patlama yaşanabileceğinin altını çiziyor. Analistin düşüncelerine göre ise DOGE’nin artışı %70leri bularak zirveye yerleşecek. Bu analizin yanı sıra bir diğer analiz ise DOGE’nin bir anda 0,19’a stabil olarak yerleşmesi ile geriye giderek çöküş yaşayabileceği de söylentiler arasındaydı.  Analiste göre boğa lehine olan bu durum Doge 0,45 dolardaki direncini bir sıçrama tahtası olarak kullanıp 2021 yılının rekoru olan 0,75 dolara doğru bir ralli etkisi yaratabilir.

DOGE’nin Gidişatında Bilinmez Yol

doge coin dusuyor mu

 Analiste göre Doge de ciddi artışlar yaşanacağı söylenirken bir diğer söylenti ise bu yere kapaklanması için bir basamak olduğu söylendi. Türlü dedikodulara karışan DOGE için ne olacağı tartışılırken kripto dünyasında da bir açıklama gelmedi dört gözle bekleniyor. Sevenlerini şaşkına çeviren Doge, diğer adımının ne olacağının tahmin edilememesinden ve analistlerinde farklı farklı düşünceleri olduğundan ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Analistlere göre iki seçenek bulunan Doge de ya zirve yaşanacak ya toparlanamayacak şekilde batacak. Hangisinin yaşanacağını bekleyen yatırımcılardan bazıları yatırımlarını çekerek kenarda izlemeyi seçerken bazıları ise parasınuj ya çıkacak ya da batacak olmasına bekliyor. Hangisinin olacağı her geçen gün daha da merak edilen Doge de şaşırtan olayların yaşanacak olması da yatırımcıları endişeye sürüklüyor.