• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Analistler QNT Coin Başarısından Söz Etse de Düşüş Geldi!

Analistler QNT Coin Başarısından Söz Etse de Düşüş Geldi!

Analistler geride bıraktığımız haftalarda QNT Coin’in başarı öyküsünden söz ettiler, ancak QNT Coin bugün düşüş trendi ile karşılaşarak değer kaybetti. Daha önce yaptığı 2 haftalık seri artış ise yatırımcıların dikkatini çekmişti.

Uzmanlar QNT Coin’in başarı öyküsü kapsamında sadece 2 haftalık süre içinde %175 oranında değerlendiğini belirtmişlerdi. Uzman analistler, 20 Temmuz tarihinde Bitcoin için artışın gündeme geldiği sıralarda QNT Coin’in ise 66 dolar seviyesinde yer aldığını belirttiler. Değer kazanımının hız kazanması ile birlikte ise QNT Coin fiyatının sadece 14 gün içinde ise 181.56 dolara kadar çıkış yaptığını belirttiler. 4 Ağustos’ta tüm zamanların rekor fiyatını görerek yatırımcılarını sevindirmeyi başardı.

ONT Düşüş Sebebi Ne?

bitcoin in son fiyati

Uzman analistler QNT Coin’in Binancedeki altcoinler arasında listelendiği günde dahi diğer altcoinlerin fiyat artışlarına destek sunduğunu açıkladılar. QNT Coin’in Göreceli Güç Endeksi açısından dikkat çektiğini belirten analistler şuandaki aşağı yönlü düzeltmenin sebebinin ise tamamen alıma doyan ve satışa gitmek isteyen yatırımcılardan kaynaklandığını belirttiler.

2 haftalık sürede devasa değerlenmeyi yapan QNT Coin’in bugün aşağı yönlü hareket ettiği görülüyor. Bugün saat 09:24 olduğunda Qant Coin beklenmedik fiyat dalgalanmasını yaptı ve %5.84 oranında düşerek, 162.88 dolar seviyesinden işlem gördü. Aynı dakikalarda Bitcoin %5.60 oranında değer kazanımı içimdeydi ve 43.366 dolar seviyesinden işlem gördü.

ONT Fiyatında Son Durum

QNT Coin saat 09:51 olduğunda %5.85 değer kaybını tabloya aldı ve 161.27 dolardan işlem gördü. QNT Coin son 24 saat içinde en yüksek 172.97 dolar seviyesinden, en düşük ise 158.17 dolar seviyesinden işlemdeydi.

Son 7 günlük grafiğinde yer alan tepe fiyatı 191.69 dolar iken dip fiyatı ise 125.00 dolar oldu. QNT Coin’in son 30 günlük grafiğine bakıldığında en iyi fiyat performansının 191.69 dolar olduğu ve yatırımcılarına kaybettirdiği noktanın ise 56.37 dolarlık seviye olduğu görüldü. Ancak 56.37 dolardan satın alım yapılarak 191 dolarlık seviyeden satışa çıkanlar ise devasa kar elde ettiler.

QNT için son durum değer kazanımı yönündeyken bugün Ethereum ve Bitcoin içinde hareketlilik sürüyor. Saat 09:55 olduğunda Bitcoin %5.94 oranında değer kazanımını devam ettirerek, 43.251 dolar seviyesinden işlem gördü. Uzman analistler Bitcoin fiyat artışının QNT gibi altcoinlerin de fiyatını desteklediğini ancak QNT Coin’in şuanda tepeden satışı hedefleyen satış baskıları ile düşüş içinde olduğunu belirttiler.

2021 Kasım’da Artış Beklenen Kripto Paralar Hangileri?

bitcoin in son fiyati

Analistler QNT Coin’in 2021 Kasım ayında tekrar çarpıcı bir fiyat artışı ile karşımıza gelebileceğini savundular. Çünkü onlara göre Bitcoin 2021 Kasım ayında 70 bin dolar seviyesine çıkabilir ve boğa piyasası devrede olabilir. Bu kapsamda QNT, LINK, ETH, DOT ve ADA Coin fiyatlarının özellikle değerlenebileceğini ifade eden analistler dikkatleri bu yönde fiyat takibine çektiler.