• BITCOIN/TL
  1918525,304
  % 1,43
 • ETHEREUM/TL
  103614
  % 1,08
 • RIPPLE/TL
  15.41
  % 5,23
 • BITCOIN CASH/TL
  11850.72,426
  % 2,62
 • LITECOIN/TL
  2287.01
  % 1,75
 • COSMOS HUB/TL
  199.83
  % 0,68
 • CARDANO/TL
  13.6
  % 4,78
 • TETHER/TL
  33.05
  % 0,67

Analistler NFT Token’lara Dikkat Çektiler! WAXP Yükselebilir!

Analistler NFT Token’lara Dikkat Çektiler! WAXP Yükselebilir!

Altcoinler arasında yer alan WAXP, NFT odaklı proje üzerindeki staking ve yield farming koleksiyonlarını sunan şirketler ile ortaklık yaptıktan sonra yükselmeye başladı. BTC fiyatının 30 bin dolar altında olduğu sürede AXS Coin ise %972 artmıştı.

Uzman analistler NFT projelerinde yükseliş olduğuna değindiler. Axie Infınıty fiyatlarından aylık %972 oranında artış ardından 2021 senesinde ikinci kez NFT sektörünün gündeme geldiği görüldü. Son aylar içinde AXS Coin dışında güç kazanmaya başlayan diğer NFT odaklı protokollerinde bulunduğu açıklandı. Özellikle WAXP olarak bilinen Worldwide Asset Exchange oldu.

Analistler WAX Projesi Hakkında Konuştular!

btc

Analistler WAXP Coin’in her kullanıcıya sanal öğeler oluşturma ve satın alma hakkı veren bir kripto para olduğunu açıklıyorlar. NFT satmak, ticaretini yapmak için en uygun ve güvenli protokoller arasında görülen WAXP Coin protokolü, kısa süre içinde hızlı değerlenme yaşadı. Uzman analistler WAXP Token’ın 27 Haziran ve 8 Temmuz arasındaki performansına dikkat çektiler. Diğer yandan son dönemdeki %70’lik artış ardından gelen 0.151 dolarlık fiyatına işaret ettiler.

Analistler aslında NFT Token’lar üzerinden bir rallinin hakim olduğunu açıkladılar. Bu rallinin ise 3 farklı nedeni olduğunu savundular. Blockchain’de koleksiyon başlatan tanınmış markalar ile büyüyen NFT Coin listesinin dikkat çekici olduğunu belirttiler. Diğer yandan Ethereum Cross-Chain uyumluluk yolu ile merkezi olmayan finansal entagrasyonunda NFT Token artışlarına güç kattığını açıklıyorlar.

WAX İşbirlikleri İle Gündemde!

Analistler son dönemler popülerlik kazanan WAXP Token’ın önemli markalar ile işbirliği yaparak onların NFT’lerini projesine kattığını açıkladılar. Özellikle bazı retro dijital ürünleri elde etmek isteyenlerin WAXP Token’a yöneldiklerini belirttiler. ABD’de tanınmış olan markalar ile ortaklığına bağlı popülerlik elde eden projenin, mevcut ortakları arasında Atari, William Shatner, Capcom gibi kuruluşların yer aldığı açıklandı.

WAXP Token projesinin Twitter akışında gezinti, Street Fighter V serisi kartları ve özel sürüm Bratz koleksiyonları edinme alanlarında kullanıldığı ve kampanyalar sunduğu ifade ediliyor. Analistler diğer yandan Alliem Words gibi daha modern yapıdaki oyunların yanı sıra beyzbol kartlarını veya popüler koleksiyonları edinmek içinde WAX Token’ın bir ödeme aracı olduğunu açıkladılar. WAX’ın ağına geniş bir kitleyi çekmek istediğini belirten uzmanlar, On-Chain verilerinde de gözle görülür artışların olduğunu ifade ettiler.

WAX Etkinlikleri Oldukça Yükseldi!

nft nedir

Analistler WAX’ın gücünün gelecekte artabileceğini düşünüyorlar. Bunun için ikinci bir işaretin ise Blockchain’deki aktivite verileri olduğunu savunuyorlar. Blocktivity’den gündeme aktarılan verilere göre, WAXP’ taki son 24 saatlik etkinlik 17 milyondan daha fazla işlemin devrede olduğunu gösteriyor.

Diğer yandan WAXP ağında kullanıma giren EOSIO yazılımının yaratıcı olan EOS içindeki etkinliğin WAXP etkinliğinden 6 kat daha az olduğu belirtildi. WAXP Token saatler 13:43 iken %3 üzeri değer kazandı.