• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Analistler Gelecekte Yükselebilecek Altcoin Projelerini Açıkladılar!

dunya bankasi nedir

Bu hafta uzman analistlerin gelecekte artış yapabileceğini düşündükleri altcoinlerden oluşan liste kripto para gündeminde yer alıyor. Analistlerin ortak görüşlerine göre Ethereum, Cardano ve Polkadot gibi kripto para projeleri gelecekte yatırımcılarına kazanç sunabilirler.

Kripto para piyasasında çok sayıda altcoin işlemde yer alıyor. Ancak bunların bir kısmı güçlenirken, diğer bir kısmı ise fiyat erimeleri ile karşılaşıyorlar. Analistler gelecekte güçlerini koruyabilecek ve işlem hacmini genişletebilecek altcoinlerden birinin ise Ethereum olduğuna inanıyorlar.

Ethereum Gelecekte Yükselebilir!

ethereum

Analistlere göre, Ethereum ağı ETH kripto para birimine güç katıyor. Üzerinde kripto para yatırımcıları için verim sunan bir çok uygulamanın geliştirilebildiği ve yeni tokenlar çıkarılabildiği Ethereum ağı, ETH’nin analistlerin favori kripto para birimlerinden olmasına neden oluyor. Analistler akıllı sözleşmeleri yatırımcıların önüne koyan Ethereum projesinin her daim güç kazanmaya devam edebileceğini ve Buterin’in açıkladığı merkeziyetsiz sosyal medya fikrinin ise güç kazanımını destekleyebileceğini iddia ediyorlar.

Diğer yandan lider kripto para birimi Bitcoin ardından Ethereum’un piyasada ikinci sırada yer alması, geniş bir ortaklık ağına ve kurumsal yatırımcı kitlesine sahip olması artış olasılıklarını yükselten diğer faktörler olarak açıklanıyorlar.

Cardano Gelecek Resmine Uygun Görüldü!

Analistlere göre gelecekte değer kazanımını yapabilecek diğer bir altcoin ise Cardano Coin oldu. Uzmanlar Cardano Coin projesinin Ethereum’dan daha hızlı akıllı sözleşmeleri sunma amacına dikkat çektikten sonra Pos konsensüs ile düşük enerji tüketimi altında coin kazanmayı teşvik ettiğine dikkat çekiyorlar. Onun gelecek remine mükemmel bir uyum ile ilerlediğini açıklayan analistler, 2021 senesi Haziran ayında kayda geçen %7.400 oranındaki devasa artışı işaret ettiler. Bu altcoin’in 2022 senesinde de benzer hareketleri yapabileceğine inanıyorlar.

Cardano kadar güçlü olan diğer bir kripto para projesinin Polkadot olduğunu belirttiler. Polkadot’un Blockchainleri entegre çalıştırma işlemine yöneldiğini bunun ise kripto dünyası için önemli olduğunu belirttiler. Bütün kripto para birimlerini ve Blockchain ağları birbirine entegre edebilme hedefinde olan Polkadot projesi dikkat çekici güçteki bir halka olarak görülüyor. Uzmanlar onu yatırıma değer kripto paralar içine 2021 yılında dahil ediyorlar.

BNB Coin Analistlere Göre Fırsat Sunuyor!

binance uygulamasi

Uzman analistlere göre gelecek vadeden kripto paralar arasında BNB Coin’de yer alıyor. Uzmanlar kripto para ticaretinden BNB Coin’in fırsatları yaratan ve işlem ücretleri üzerinden kara geçmeyi sağlayan kripto para birimi olduğunu belirtiyorlar. Uzmanlara göre şuanda bir kripto para ile işlem yapılmak isteniyor ise ilk başvurulacak yerlerden biri Binance borsası.

Diğer yandan Binance’de BNB Coin ile işlem ücretini karşılama noktasında ise büyük indirimleri elde etmek mümkün. Uzun vadede, yüksek bakiye ile kripto para ticareti yapanlar için BNB Coin’in bir kar aracı olduğunu açıklayan analistler, bu altcoin’in gelecekte değer kazanımına gidebileceğini belirttiler.