• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Analistler: Cardano Değeri, Alonzo Güncellemesine Bağlı Yükselebilir!

btc nedir

Cardano Alonzo güncellemesinin 12 Eylül’de başlatılması planlanıyor. Bu gelişme ise Cardano hakkında yeni yorumların yapılmasına sebep oldu. Cardano Alonzo güncellemesi ile akıllı sözleşme yeteneğine yönelik yeni bir çağı başlatmak amacıyla önemli bir adımı atacak.

Otomatik piyasa yapıcı Cardano, Alonzo güncellemesi sayesinde Blockchain köprülenmesini tamamlayabilecek. Analistler güncellemenin yaklaşması ile birlikte ADA Con için son iki haftada %31 değer kazanımı ortaya çıktığını belirttiler. Analistlere göre bir sonraki hedef ise 3 dolar olabilir. Bugün saatler 13:05 olduğunda ise ADA Coin 2.82 dolardan işlem gördü. %0.97 oranında minimal değer kaybının dalgalanma etkisine bağlı olduğunu açıklayan analistler, ilerleyen süreye yönelik değer kazanımı beklentisi içindeler.

Analistler: Poly Market Katılımcıları Lansmanda Önemli Rol Oynayabilirler!

lite coin nedir

Analistler, Poly market katılımcılarının ise %81’inin 1 Ekim 2021’e kadar akıllı sözleşme lansmanın büyük rol oynayabileceklerini tahmin ediyorlar. Fungable olmayan tokenlar ile işlem yapan yatırımcıların yüksek işlem ücretlerine bağlı olarak ETH NFT’lerini basmanın mümkün olmadığını belirttiklerini savunan analistler, Cardanonun yeni alternatif olabileceğini düşünüyorlar. Alonzo hard fork etkinliği yaklaşmaya devam ederken, ADA yükselişinin de gelebileceği bekleniyor.

Input Output Hong Kong’dan Cüzdan Hamlesi

Cardano’nun arkasında yer alan Blockcahin geliştirme firması Input Output Hong Kong ise 26 Ağustos’ta ADA Coin için tam düğüm cüzdanı olarak tanımladığı Daedalus’un tanıtımını da içeren güncellemeleri yayınladı. Geliştirici ekip, 12 Eylül’de gündemde olmasının planladıkları Alonzo hard fork için geri sayımı başlattılar. Cardano ağı artık ciddi testler ardından hazırlanıyor. Gelişmeye ilişkin detaylar ise ekip tarafından Twitter üzerinden açıklandı.

Cowen’den ADA Coin Tahmini!

piyasalarda son durum

Cardano fiyatı açıklama ardından iki haftalık süre bazında %30 artış yaşadı. Bu artışın bir ralli yarattığını savunan analistler, geçen hafta tüm zamanların en yüksek fiyat düzeyi olan 2.95 dolara kadar yükseliş oluştuğunu belirttiler. Analistler ilerleyen haftalar ise 3 dolarlık fiyatın tabloya gelebileceğini tahmin ediyorlar.

Kripto analisti ve Youtuber olarak tanınan Cowen, geride bıraktığımız günlerde strateji oturumu yaparak analizlerini paylaşmıştı. Bu kapsamda Cardano ve BTC arasındaki ilişkinin altını çizen Cowen, ADA’nın yükselmesini bekliyor. Cowen’e göre, Bitcoin 20 haftalık basit hareketli ortalamanın üzerinde kalabilirse, ADA Coin fiyatında da çarpıcı gelişmeler gündeme gelebilir.