• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Analiste Göre Bu 3 Şaka Coin’i 100x Yapabilir!

artmasi beklenen coinlşer

Kripto para piyasaları 2021 yılında çok ciddi değer artışlarına sahne oldu. Bu rallilerde Bitcoin (BTC), altcoin piyasasına öncü olurken, şaka tabanlı kripto paralar arasında bu öncülüğü Dogecoin (DOGE) üstlendi. Yılın ilk dönemlerinde sert değer artışları ile hiç beklenmedik seviyelere ulaşan DOGE, bu değer artışlarıyla şaka tabanlı coinlerin önünü açtı ve yılın ilerleyen dönemlerinde, özellikle de köpek temalı şaka coin’leri devasa değer artışları yaşadı. Son dönemlerde ise bu alanda Shiba Inu (SHIB) elde ettiği değer artışlarıyla dikkatleri çekerken yatırımcıları sevindirmeyi başardı. Yatırımcılar dikkatini şaka coin’lere çevirmişken, erken dönem fırsatlarını yakalamaya çalışan analist Joe Parys da takipçileri ile 100x değerlenebilecek 3 şaka coin’i paylaştı.

Joe Parys 3 Şaka Coin’e Odaklanıyor

Dogecoin ve SHIB örnekleri, yatırımcıların şaka coin’lere olan umutlarını güçlendirdi. Sosyal medyadan takipçileri ile patlama potansiyeli olduğunu düşündüğü 3 şaka coin’i paylaşan analist Parys, bu coin’lerin ciddi potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Elbette Joe Parys’in öngörülerinde bir kesinlik bulunmuyor ve bu tahminlerde yer alan kripto para birimleri de piyasadaki diğer coin’ler gibi riskler içeriyor. Bu nedenle de yatırımcıların bu olası yatırımlarda dikkatli olmaları gerekiyor.

Shiba Inu (SHIB)

artmasi beklenen coinlşer

Joe Parys, listesinde ilk sırayı Shiba Inu’ya (SHIB) ayırıyor. Son dönemlerin en popüler kripto para birimlerinden biri olan SHIB, Parys’e göre ciddi bir yükseliş potansiyeli barındırıyor. Parys, günler önce en büyük rakibi Dogecoin’i geride bırakan SHIB’în, daha fazlasını gerçekleştirerek fiyatından 2 sıfırı daha sileceğini tahmin ediyor.

Safemoon (SAFEMOO)

saka coinleri

Popüler analist Joe Parys, söz konusu listesinde ikinci sırayı Safemoon’a (SAFEMOON) ayırmış durumda. Analiste göre SAFEMOON’un her işlem sırasında gerçekleşen 3 işlevi buluuyor. Bunlar; Reflection (yansıma), LP Edinme ve Burn. Safemoon, tıpkı SHIB gibi kendi şaka coin’i standartlarının dışına çıkmaya çalışıyor. Ayrıca Safemoon’un da sosyal medyada bir araya gelmeye başlayan ciddi bir topluluğu da bulunuyor. Parys, bu özelliklere dikkat çekerek kripto paranın ciddi yükselişler sergileyebileceğini düşünüyor.

Floki Inu (FLOKI)

Popüler analist Parys, listesinde son olarak 3. sırayı da Floki Inu’ya (FLOKI) ayırmış durumda. Parys, projenin, geliştirici ekibi sayesinde gittikçe büyümeye devam ettiiğini ve bunun sonucunda FLOKI’nin de çok ciddi değerr artışlarıyla karşılaşacağına inanıyor.