• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Analist “Ucuza Giriş” İmkanı Sunan Altcoinleri Paylaştı

Analist “Ucuza Giriş” İmkanı Sunan Altcoinleri Paylaştı

Kripto para piyasalarında fiyat oynaklıkları kendisini göstermeye devam ediyor. Kasım ayı genelinde düşüş eğiliminde kalan kripto para piyasalarında, zaman zaman Bitcoin (BTC) öncülüğünde toparlanmalar görülüyor olsa da piyasa rekor seviyelerinden uzakta hareket etmeye devam ediyor. Yatırımcılar, piyasalarda yeni bir güçlü rallinin yaşanıp yaşanmayacağı konusunda araştırmalarına devam ederken analistler de olası yükselişler için tahminlerini paylaşmayı sürdürüyor. Piyasalarda düşüş eğilimi hakimiyeti devam ederken popüler analist Josh Moden da bu düşüş eğiliminin bir fırsat olduğunu düşünerek altcoin tahminlerini paylaştı. Ünlü analiste göre piyasada görülen düşüşler en popüler altcoinler açısından ucuza giriş imkanı sağlıyor.

Polygon (MATIC)

kripto paralar nedir

Popüler analist Josh Moden, düşüş eğiliminde ucuza giriş imkanı sağladığını düşündüğü altcoin tahminlerinde ilk sırayı Polygon’a (MATIC) ayırdı. Moden’a göre MATIC, son zamanlarda önemli direnç bölgelerinde güçlü fiyat mücadeleleri verdi ancak başarısız oldu. Bu bölgeden toparlanmaya başlayan MATIC, 1,9 dolar seviyesine kadar uzandı. Daha sonra Bitcoin’de görülen düşüşlerde gerileyen MATIC 1,76 dolar seviyesine kadar geriledi ancak burada güçlü bir tutunma gerçekleştirdi. Popüler analist MATIC için 1,5 dolar seviyesine kadar MATIC’in alım fırsatı sunduğunu düşünüyor.

Ripple (XRP)

Popüler analist Josh Moden’ın söz konusu listesinde ikinci sırada Ripple (XRP) yer alıyor. Moden’a göre XRP de Bitcoin’in zaman zaman gösterdiği geri çekilmelere sert tepkiler veriyor. Bu nedenle de Moden, XRP’deki volatilitenin yakından takip edilmesi gerektiğini düşünüyor. Moden bu noktada Ripple’ın 1 yılda %400 oranda kazandırdığını hatırlatıyor. Moden, çok az destek noktası kaldığını ifade ettiği XRP’nin de ucuza giriş fırsatları sunduğunu düşünüyor.

Cardano (ADA)

cardano projesi

Ünlü analist Josh Moden’ın söz konusu “ucuza giriş imkanı sunan altcoinler” listesinde üçüncü ve son sırada ise Cardano (ADA) yer alıyor. Analist bu konuya ilişkin olarak “Cardano için işler nispeten düşüşte. Ekim ayında Bitcoin ile birlikte pump yapamadı ve 90 gün içinde istikrarlı bir şekilde en düşük fiyat noktasına geriledi” sözlerini dile getiriyor. Moden, bu nedenle de ADA’nın da ucuza giriş imkanları sunduğunu düşünüyor. Analist bu tahminini dile getirdiğinde ADA 1,4 dolar seviyesinden alıcı buluyordu.