• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Altcoin Bogaları AXS, SNX ve EOS Coin’e Yatırım Yaptılar!

Altcoin Bogaları AXS, SNX ve EOS Coin’e Yatırım Yaptılar!

DeFi ve NFT tokenlarında boğa ivmesinin görüldüğü analistler tarafından açıklandı. Analistler son 24 saatlik süre bazında en çok kazandıran altcoinlerin AXS, SNX ve EOS Coin olduklarını açıkladılar.

Merkeziyetsiz olan DeFi finans ve NFT sektörüne ait tokenların, fiyat artış ivmeleri dikkat çekerken EOS protokolünde bir stable coin olan EOSIO’nun benimsenmesi ise başka bir çarpıcı gelişme oldu. SNX gibi DeFi ile ilgili kripto paralar heyecan oluşturmaya başlarken, 6 Temmuz tarihinde 12.76 dolarlık fiyatlarla yola başlayan SNX, haftalık süre bazında %100 ralli içine girerek haftanın en güçlü kripto para performansına sahip olmuştu.

SNX Coin Performansı Övüldü!

SNX fiyatına bakıldığında 9 Temmuzda en erken işlem saatinde 9.17 dolarlık fiyatın olduğu ardından %32 değer kazanımı ile 12.14 dolara çıkış ile gün içi en yüksek fiyat noktasının yakalandığı görüldü. SNX’in gene haftalardaki değer kazanımında payı olan faktörün, SNX stakers’a sunulmuş olan %39 APY olduğu açıklandı. Bu APY, hacimdeki mevcut yükselişe katkı sağlarken, Syntex protokolünde kilitlenen toplam değerde de yükseliş oluşması bekleniyor.

AXS Coin Performansı Oldukça İyi Bulundu!

Son 24 saatlik sürede, en iyi ikinci performansı gösteren altcoin ise AXS Coin olarak işaret edildi. Analistler, Axie Infinity oyununda oyuncuların yaratık toplamaları, yükseltmeleri ve geliştirmeleri için gerekli olan, takası ve yaratıklar ile savaş yapmayı sağlayan AXS Coin’in iyi bir fiyat performansını 2021’de sergileyebildiğini belirttiler. Analistler 7 Temmuzda 16.7 dolarlık fiyat ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmeyi başaran AXS Coin’in yükselişine devam edebileceğini tahmin ediyorlar.

Son 24 saat içinde en iyi performansı gösterdiği düşünülen bir diğer altcoin ise EOS oldu. Analistler EOS Coin’in 2017’de ilk coin lansmanı zamanında 4 milyar dolardan fazla para topladığına ve dalgalar yaratan çok katmanlı blockhain ağını inşa ettiklerine dikkat çektiler. Bu protokol için dikkat çeken gelişme ise ABD’nin Wyoming eyaletindeki destekleyici yasanın geçmesi ardından ABD’de yasal olarak tanınan ilk merkeziyetsiz özerk yapı olan Amerikan CryptoFed DAO’nun yerel stablecoin’i Ducat’a en sahipliğini yapması.

AXS ve SNX Coin Fiyatları Ne Durumda?

Analistlerin işaret ettikleri ve performanslarını son derece verimli buldukları bu kripto paraların güncel fiyatlarını ne durumda oldukları ise merak ediliyor. Bugün saatler 10:21’i gösterirken AXS Coin %40.52 gibi önemli bir artış ile 17.96 dolar değerine yükseldi, aynı dakikalarda SNX Coin, %2.65 oranında değer kazanımı ile 10.99 dolara çıkış yaptı.