• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

2 Analist Bu Altcoinlerden 100 Kat Artış Bekliyor

2 Analist Bu Altcoinlerden 100 Kat Artış Bekliyor

Kripto para piyasalarının genel yapısının volatil olduğu, hemen hemen herkes tarafından biliniyor. Ancak deneyimsiz yatırımcılar, bu yapının net örnekleri ile karşılaştığında endişeye kapılabiliyor. Zira Bitcoin (BTC) öncülüğünde Pazar günü başlayan sert düşüşler öncesinde, piyasalarda yaklaşık iki haftalık bir değer artışı yaşanmıştı. Neredeyse hiç fiyat düzeltmesi yaşanmadan gelişen değer artışları, özellikle deneyimsiz yatırımcıların farklı fikirlere kapılmasına yol açtı. Ancak dış etkenlere bağlı gelişmelerin de etkisi ile kripto para piyasaları, lider Bitcoin öncülüğünde volatil yapıya sahip olduğunu net bir şekilde gösterdi.

Artışlarla devam eden piyasalarda, birdenbire fiyat çakılmaları başladı ve yatırımcıların büyük bir bölümü endişe tasfiye oldu. Bu endişe ortamında yatırımcılar zararlarını kapatmak ya da karlarını artırmak adına uzmanlardan ve analistlerden gelen kripto para tahminlerini dikkatle araştırmaya başladı. Altcoin arayışını sürdüren yatırımcılar için Altcoin Daily programının sunucuları Austin ve Aaron Arnold, 100 kata kadar yükseliş bekledikleri kripto para birimi tahminlerini paylaştı.

Analistlerin İşaret Ettiği 2 Altcoin Projesi

rarı ndir

Youtube kanalı üzerinden kripto para analiz yayınları ile takipçileri karşısına çıkan, Altcoin Daily programının sunucuları Austin ve Aaron Arnold, piyasalarda yaşanan sert değer kayıpları ile birlikte gündeme gelecek tahminleri ile yeni bir paylaşımda bulundular. İki ünlü analist, büyük zararların yaşandığı hafta arasının ardından, altcoin arayışında olan yatırımcılara küçük ölçekli, nispeten ucuz sayılan ve 100 kat artış bekledikleri altcoinleri paylaştı. Analistlere göre paylaştıkları altcoinler, patlama potansiyeli barındırıyor. Bu kapsamda iki ünlü analist, Coinbase Ventures’in sahip olduğu en düşük piyasa değerine sahip olan, NFT (non-fungible-token) projesi Rarible (RARI) ile sosyal etkileşim platformu olan Rally’yi (RLY) işaret etti.

Analistlere Neden RARI’den Yükseliş Bekliyor?

Analistlerin ilk olarak dikkat çektiği Rarible (RARI) coini, aslında son 6 ayda elde ettiği yükselişler ile büyük bir potansiyel barındırdığını göstermişti. RARI, son 6 ayda fiyatını 1,50 dolar seviyesinden 46 dolar seviyesine kadar yükselterek inanması güç bir artış elde etmişti. Ancak böyle bir potansiyelinin olduğunu kanıtlayan RARI için gelecek dönemde benzer bir çıkışın yaşanıp yaşanmayacağı, haliyle bilinmiyor. Fakat analistler, RARI için bu noktada onun piyasa değerine dikkat çekiyor. Zira RARI, 6 aylık süreçte böylesine büyük bir artış yaşamış olmasına rağmen, onun piyasa değeri hala 80 milyon dolar seviyesinde bulunuyor. Bu durum analistlere göre yükseliş için önemli bir faktör.

Rally (RLY) Nedir, Analistlerin RLY Tercih Sebebi Ne?

Rarible coini

Bir diğer yandan analistlerin yükseliş beklentileri ile işaret ettiği, sosyal etkileşim platformu Rally (RLY), son yıllarda popüler hale gelen influencer’ların (internet fenomeni) hayran katılım token’larının oluşmasına olanak tanıyor. RLY, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,045 dolardan 1,40 dolara kadar yükseldi ve onun da halihazırda 123 milyon dolarlık, görece düşük bir piyasa değeri bulunuyor. Analistler, RLY için de aynı beklentilere sahip.