• BITCOIN/TL
  306313,750
  % 1,52
 • ETHEREUM/TL
  22674
  % 3,98
 • RIPPLE/TL
  7.38
  % 2,44
 • BITCOIN CASH/TL
  2074.11,636
  % 1,41
 • LITECOIN/TL
  1432.33
  % 4,43
 • COSMOS HUB/TL
  189.03
  % 3,60
 • CARDANO/TL
  5.76
  % 0,75
 • TETHER/TL
  18.65
  % 0,05

Popüler Analistin 2022’de Patlama Beklediği 3 Altcoin

alim satim

Kripto para piyasaları, 2021 genelinde ciddi değer artışlarına sahne oldu. Ancak Mayıs ayından sonra piyasalardaki yükseliş yönlü hareketler, yerini bir süre düşüş hareketlerine bıraktı ve bir süre piyasalar oldukça durgun bir seyirde ilerledi. Ardından 4. çeyreğin gelmesi ile birlikte piyasalarda yeniden bir yukarı yönlü hareketlilik yaşandı ancak Kasım ayı sonrasında bir kez daha piyasalarda durgun ve düşüş eğilimi görülmeye başladı. Yeni haftada Bitcoin (BTC) öncülüğünde tekrar hafif yükselişlerle yukarı yönlü hareketler kendisini göstermeye başladı ancak yatırımcılar daha büyük yükselişler için beklentilerini sürdürüyor. 2022 yılında piyasada neler olabileceğine dair arayış içinde olan yatırımcılar için popüler analist Joe Parys, yükseliş beklediği altcoinleri paylaştı.

MetaVPad (METAV)

mem coin nedir

Kripto para piyasalarının yukarı yönlü hareketleri ile birlikte potansiyel gördüğünü düşündüğü altcoinleri paylaşan ünlü analist Joe Parys, listesinde ilk olarak MetaVPad’e (METAV) yer verdi. Platform kendisini Metaverse projeleri için yakında çıkacak olan zincirler arası bir fırlatma rampası olarak tanımlıyor. Proje, yeni nesil internetin bel kemiğini oluşturacak olan protokollere ve hizmetlere erişimleri daha adil hale getirmeyi hedefliyor. Parys’e göre METAV, 2022’de patlama gerçekleştirecek.

HEX (HEX)

2022’de büyük bir patlama beklediği bir diğer kripto para projesinde Parys, HEX’i (HEX) işaret ediyor. ABD merkezli en büyük kripto para borsası olan Coinbase’te de listelenmeye başlayan HEX, Parys’e göre ciddi bir yükseliş potansiyeli barındırıyor. Piyasa trendlerine ayak uyduran HEX’in şimdilerde düşüş eğiliminde olduğu görülüyor ancak popüler analist projeye fazlasıyla güveniyor.

VLaunch (VPAD)

patlama yapmasi ihtimal coinleri

Ünlü analist Joe Parys’in listesinde son sırada VLaunch (VPAD) yer alıyor. Proje kendisini, blok zinciri teknolojisinde önde gelen düşünce liderleri tarafından desteklenmekte olan türünün ilk çok zincirli fırlatma rampası olarak tanımlıyor. Proje, ekosistemde 180’den fazla etkileyici kişi ile aktif iletişim kurarak, yaklaşmakta olan projeleri ve topluluklar için yeni değerler üretmeyi hedefliyor. Parys’in işaret ettiği VPAD’in en ayırt edici özelliklerinden biri de projenin belli bir blok zinciri ile sınırlı olmaması olarak ön plana çıkıyor. Parys konuya ilişkin olarak “VLaunch’un patlamaya hazır olduğunu düşünüyorum” sözlerini dile getirdi.